نمایندگی فروش باتری سوزوکی

4.4
(53)

شرکت سوزوکی با همکاری سپاهان باتری در ایران باتری خودرو تولید می‌کند. این باتری‌ها قرار است با کیفیت بالا و استفاده از فناوری‌های روز دنیا تولید شده و به بازار عرضه شوند. شرکت باتری سپاهان در مراسمی با حضور فعالان بازار باتری و قطعات یدکی خودرو، مدیران و مسئولان صنفی و دولتی، اصحاب رسانه و مدیران سوزوکی، شرکت ژاپنی سوزوکی را به عنوان شریک جدید خود معرفی کرد. سوزوکی نیز در این مراسم تولید باتری سوزوکی در ایران و نمایندگی باتری سوزوکی در کشور را به صورت رسمی اعلام کرد.

نمایندگی باتری سوزوکی در شهر تهران
نمایندگی باتری سوزوکی در شهر تهران

باتری سوزوکی SUZUKI هم اکنون بهترین برند باتری تولید ایران می باشد که توسط شرکت سپاهان باتری با مشارکت شرکت سوزوکی تولید می شود. باتری سوزوکی با برند سوزوکی و برند کارخانه تولیدی سپاهان باتری تولید می شود. یعنی بر روی باتری آرم سوزوکی و سپاهان باتری درج می شود.

با توجه به اینکه خطوط تولید کارخانه سپاهان باتری ” مول ” آلمان می باشد. شرکت سوزوکی ژاپن ترجیح داد بین کارخانه های تولید باتری در ایران، شرکت سپاهان باتری را انتخاب کند که از خطوط تولید پیشرفته ای استفاده می کند.

چرا سوزوکی ژاپن سپاهان را انتخاب کرد؟

خیلی از همکاران و مشتریان سوال میپرسند که چرا سوزوکی باتری، نماینده خود را در ایران سپاهان باتری انتخاب کرده است؟

بدلیل داشتن زیر ساخت های مهم و رعایت کردن اصول استاندارد ، شرکت سوزوکی تحقیقات جدی تری را نسبت به این شرکت انجام داده و باتوجه شرایط  حاکم در ایران از جمله امنیت و امکاناتی که در فضای کار ایران موجود است این امکان فراهم شد که شرکت سپاهان نماینده اصلی شرکت سوزوکی باتری انتخاب شود.

نمایندگی باتری خودرو سوزوکی

باتری سوزوکی چند سالی است که وارد بازار خودرو شده است و ساخت شرکت سپاهان باتری است و تحت نظارت شرکت ژاپنی سوزوکی توليد می شود در واقع اين نمایندگی باتری سوزوکی توسط شرکت ژاپنی تست و روانه بازار می شود. شرکت سپاهان اصفهان دارای برندهای زيادی از باتری های متفاوت است و تجربه زيادی همراه اين شرکت در خصوص توليد باتری است و با تلاش و سختگيری های زياد نيروی متخصص که در زمينه توليد محصولاتش دارد باتری سوزوکی با نمونه مشابه ژاپنی در رقابت می باشد.

به دليل کيفيت بالای محصولات شرکت سپاهان باتری بسياری از آنها به کشورهای ديگر مانند روسيه ، عراق و افغانستان صادر می شود و علاوه بر کشورهای خاورميانه به کشور های اروپایی نيز صادرات صورت می گيرد. از ديگر مزايایی که توليدات اين شرکت دارد گارانتی است که برای محصولاتش در نظر می گيرد و مدت بالای اين گارانتی نشان دهنده کيفيت بالای باتری ها می باشد که يک نمونه از آن باتری سوزوکی است که گارانتی يک سال به بالا دارد . سپاهان باتری برترين توليد کننده باطری در ايران می ‌باشد و از 5 کشور صادر کننده خاورميانه می باشد.

شرکت تولید کننده باتری اتمی و باتری اسیدی ایرانی یعنی سپاهان باطری که از بهترین تولیدکنندگان این صنعت است که با پیشرفتهای چشمگیر در تولید مخصولات مختلف توانسته بخش بزرگی از بازار مصرف داخلی و همین طور رضایت مشتریانش را بدست آورد . شاید خیلی از مالکان خودرو نام و برند باطری که برای ماشین خود خریداری می کنند اهمیتی ندهند و بین باتری های ایرانی فرق آنچنانی قائل نشوند . گرچه برندهای با کیفیت باتری ایرانی در کشورمان کم نیستند .

باتری سوزوکی محصول سپاهان باتری

خدمات پس از فروش نمایندگی باتری سوزوکی در تهران

گارانتی باتری سوزوکی
گارانتی باتری سوزوکی

باتری سوزوکی سپاهان طبق استاندارد های بین المللی تولید می شود و شرکت سپاهان باتری آن را توسط مهندسان ایرانی تولید می کند و این کار با نظارت مهندسان ژاپنی انجام می‌شود و به همین دلیل باتری سوزوکی یکی از بهترین نوع باتری ها است که بسیار پیشرفته و مدرن با آخرین تکنولوژی ها می باشد.

فناوری بکار رفته در این باتری از آخرین دانشی است که در کشور های پیشرفته بکار می رود و طبق استاندارد های آلمان ، انگلیس و استرالیا می باشد. باتری سوزوکی سپاهان از مواد اولیه با کیفیت تولید می گردد. و یکی از راه های شناخت آن خدمات پس از فروش آن می باشد.

در خودروهای غیر سنگین باطری سوزوکی از ضمانت نامه 16 ماهه استفاده می کند و در ماشین های سنگین از ضمانت نامه های 13 ماهه بهره می برد. باتری سوزوکی نیز از تقلب در ساخت  مستثنی نیست و  باید شماره سریال که روی باتری نوشته شده است با برگه ضمانت یکسان باشد اگر شماره سریال یکی نباشد گارانتی غیر معتبر خواهد بود و خدماتی صورت نخواهد گرفت.

کیفیت باطری سوزوکی با توجه به همکاری و استفاده از تکنولوژی ژاپن قطعا کمک و تاثیر بیشتری در ساخت هر چه بهتر این برند در ایران را موجب شده است . که با داشتن گارانتی 567 روزه تقریبا یکسال و نیمی که سازنده اش در نظر گرفته گواهی براین کیفیت دارد.

گارانتی نمایندگی باتری سوزکی

به طور خلاصه نمایندگی های فروش باتری سوزوکی دارای خدمات پس از فروش به شرح زیر می باشند:

باتری سوزوکی دارای گارانتی 567 روزه و تعویض رایگان است .

  • خدمات پس از فروش باتریهای خودروهای سبک سوزوکی : ۱۶ ماه یا یک سال و نیم
  • خدمات پس از فروش باتریهای خودروهای سنگین سوزوکی : ۱۳ ماه

باتری های اتمی سوزوکی

نمایندگی باتری اتمی سوزوکی
نمایندگی باتری اتمی سوزوکی

عموما باتری ماشین ها از نظر عملکرد به دو شکل سیلد ( اتمی ) و یا اسیدی دسته بندی می شوند. هر دو نوع این باتری توانایی شارژ شدن و خالی شدن شارژ را دارند و از تفاوت های دیگرشان نوع آمپری است که دارند و هر دو نوع باتری از جنس سرب و الکترولیت ساخته شده اند.

همه انواع باتری با ولتاژ 12 کار می کنند و زمانی که قطب مثبت و منفی به هم متصل می شوند، قابل استفاده می باشند. یکی از ویژگی های باتری سوزوکی نوع اتمی بودن آن می باشد که نیاز به مراقبت ندارد و برای دو نوع خودرو های سبک و سنگین  تولید شده است.

یک از تفاوت های باتری های اتمی ورقه هایی است که در این باتری استفاده می‌شود و از خروج هیدروژن و اکسیژن از باتری جلوگیری می کند و نیاز به چک کردن و مراقبت از باتری را حذف می کند. در واقع در دو نوع باتری اسید وجود دارد ولی همانطور که گفته شد تفاوت در جنس و نوع صفحه است که الکترولیت یا اسید داخل باتری سوزوکی تغییر نمی‌کند. در ضمن در باتری اتمی نشانگری که نشان دهنده مقدار شارژ باتری است نیز وجود دارد . که در باتری اسیدی وجود ندارد.

باتری سوزوکی از همین تکنولوژی استفاده می کند و از نوع سیلد – کلسیمی ام اف (Maintenance free) می باشد. اگر در سرما بخواهید از ماشین استفاده کنید . باتری سوزوکی به راحتی استارت می خورد و ماشین به راه می افتد. از ویژگی‌های مهم دیگر باتری سوزوکی فیلتر ضد انفجار است.

مزایای خرید باتری سوزوکی

 نمایندگی باتری سوزوکی در غرب تهران
نمایندگی باتری سوزوکی در غرب تهران
  • فیلتر ضد انفجار دارد .
  • دشارژ شدن با گذشت زمان نسبت به باتری های دیگر کمتر است .
  • از نوع MF ( باطری های بدون نیاز به سرویس و نگهداری ) است .
  • دارای چشمی روی باتری برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود است .
  • در دمای پایین قدرت استارت زدن بالایی دارند .

محصولات باتری سوزوکی خودروهای سبک و سنگین را پشتیبانی می کند.

شماره تماس ما جهت خرید : 02188882222

 مشخصات باتری های سوزوکی:

مشخصات ظاهری باطری های سوزوکی :

نمایندگی فروش باتری خودرو سوزوکی
نمایندگی فروش باتری خودرو سوزوکی

انواع  باتری سوزوکی شامل باتری هایی برای خودرو های سبک و سنگین می باشد . که دارای آمپر های مختلفی می باشند. برای خودرو های سبک باتری هایی با آمپرهای 35 تا 74 توسط سپاهان خودرو تولید شده است . برای خودرو های سنگین باتری هایی از آمپر 88 تا 200 تولید شده است.

باتری ها دارای مشخصات فنی هم هستند که بهتر است با آنها آشنا شوید. مثلا قطب های چپ و راست دارای کد می باشند . اول کد سه حرف اختصاری SMF آورده شده است مخفف sealed maintenance free است و به معنای نوع باتری می باشد که اسیدی و یا اتمی است. کد دیگری نیز به نام B2O نیز وجود دارد که تیپ باتری سوزوکی را نشان می دهد و متعلق به شرکت سپاهان است.

هر کدام از انوع باتری با آمپر های مختلف برای ماشین های مختلفی استفاده می شود . مثلا باتری 50 آمپری سوزوکی برای ماشین هایی مانند پژو 206 و پژو 207 استفاده می شود و البته مشخصات دیگر آن نیز مورد بررسی قرار می گیرد. قبل از انتخاب باتری تمام مشخصات مانند ظرفیت باتری  و وزن باتری با آب و اسید و بدون آب و اسید و یا ابعاد باتری نیز کاملا مشخص باشد.

 مارک درج شده روی محصول : سوزوکی ژاپن و سپاهان باتری
 وبسایت درج شده روی باتری : www.suzukitech.com
 شعار محصول Japanese idea, International Thinking
 استانداردها : استاندارد ایران و استاندارد CE اروپا
 بسته بندی : کارتن و روکش پلاستیکی
گارانتی: الکترونیکی

باتری خودروهای سبک سوزوکی

شامل باتری هایی با ظرفیت 35AH الی 74AH آمپر است .

سوزوکی 35 آمپر – سوزوکی 45 آمپر – سوزوکی 50 آمپر – سوزوکی 55 آمپر – سوزوکی 60 آمپر – سوزوکی 66 آمپر – سوزوکی 70 آمپر – سوزوکی 74 آمپر 

باطری خودروهای سنگین سوزوکی

شامل باتری هایی که شروع آمپراژ آنها از 88 الی 200 آمپر است .

باتری 88 آمپر- باتری 100 آمپر- باتری 150 آمپر- باتری 170 آمپر- باتری 200 آمپر

فروش باتری های سوزکی

نمایندگی فروش باطری سوزوکی
نمایندگی فروش باطری سوزوکی

لیست قیمت فروش باتری های سوزوکی به همراه خدمات حمل و نصب در تمام سطح شهر تهران :

شما می توانید باطریهای سوزوکی را با قیمت های زیر خریداری کنید. حمل و نصب باتری رایگان می باشد.

Filters Sort results
Reset Apply
باتری
قیمت (تومان)
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
2,355,000 تومان2,413,774 تومان
2,673,000 تومان2,741,336 تومان
2,678,000 تومان2,747,969 تومان
2,881,000 تومان2,956,635 تومان
3,033,000 تومان3,113,256 تومان
3,297,000 تومان3,384,493 تومان
3,429,000 تومان3,521,017 تومان
3,450,000 تومان3,541,843 تومان
4,341,000 تومان4,457,153 تومان
4,538,000 تومان4,661,226 تومان
7,345,000 تومان7,641,740 تومان
7,813,000 تومان8,133,494 تومان
8,117,000 تومان8,451,548 تومان
8,526,000 تومان8,877,842 تومان
9,938,000 تومان10,347,423 تومان

خرید اینترنتی باتری سوزوکی

چه زمانی باتری سوزوکی را تعویض کنیم؟

شرکت سپاهان باتری برای فروش باتری های خود به افراد واجد شرایط در سراسر کشور نمایندگی اعطا می کند. به همین دلیل فروشگاه های معتبری از طرف سپاهان باتری انواع باتری سوزوکی را در اختیار مشتریان قرار می دهد و خریداران می توانند به راحتی محصولات معتبری را خرید نمایند. باتری قلب خودرو است و با وجود خرید مطمئن و اصل باز هم امکان خرابی باتری وجود دارد که به چند علامت از آن اشاره می کنیم :

  • زمانی که ماشین استارت نمی زند
  • جریان نداشتن برق در ماشین
  • هنگامیکه صدای استارت زدن طبیعی نباشد و یا همزمان با استارت برق ضعیف شده و برق پشت آمپر خودرو می رود.

باید توجه داشته باشید که عمر باتری ماشین همیشگی نیست  و بعد از چند سال نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. در باتری های اتمی که suzuki هم نوعی از آن است توجه به چراغ هشدار می تواند راهی برای تشخیص خرابی باتری باشد. اگر چراغ سبز باشد. یعنی باتری سالم است ولی اگر خاموش شد نشان از خرابی باتری است که یا عمر آن تمام شده است و یا باید آن را شارژ نمود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
8 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
امیر
امیر
3 سال پیش

باتری سوزوکی از بهترین برند های تولید ایرانه گارانتی بیشتر نشانه کیفیت بیشتره

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  امیر
3 سال پیش

سلام دوست عزیز بله برند سوزوکی از برند های خوب و با کیفیت ایرانی می باشد و تحت لیسانس ژاپن تولید میشود.

فاطمی
فاطمی
3 سال پیش

باتری سپاهان یه برند خوب و با کیفیت ایرانی من خرید کردم خیلی راضی بودم

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  فاطمی
3 سال پیش

سلام دوست عزیز بله سپاهان باتری از برند های خوب و با کیفیت ایرانی میباشد. ممنون از نظر شما

مهدي اسماعيليان
مهدي اسماعيليان
3 سال پیش

اين قيمتها براي چه تاريخ ميباشد

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  مهدي اسماعيليان
3 سال پیش

سلام
لطفا برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره با شماره ی 88200200 تماس بگیرید

سعید
سعید
2 سال پیش

عالیه من خرید کردم در حال حاضر درست سه سال و شش ماهه کار می‌کنه فکر کنم ۴ سال هم برام بدون مشکل کار کنه

آخرین ویرایش 2 سال پیش توسط سعید
کیان باتری
کیان باتری
در جواب  سعید
2 سال پیش

با سلام
کیفیت این محصولات نیازی به توضیحات اضافی ندارند و سالیان متمادی سربلند از آزمون بیرون آمده اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شرکت کیان باتری به شماره تلفن 88200200 تماس حاصل نموده و مشاوره دریافت نمائید.

سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش