۴٫۶
(۲۸)

تاریخچه شرکت یکتا باتری سپاهان

yekta 300x138 شرکت یکتا باتری سپاهان
شرکت یکتا باتری اصفهان

شرکت یکتا باتری سپاهان (سهامی خاص) در فروردین ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت این شرکت در زمینه مشاوره، بازیافت، تولید، مونتاژ، صادرات و واردات کلیه باتری های مخصوص خودرو، صنعتی، موتوری، قلمی و قطعات آن ها می باشد. همچنین شرکت یکتا باتری سپاهان در زمینه خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی فعالیت می کند.

این شرکت فعالیت خود را در دو فاز تولیدی آغاز نموده است. فاز اول در سال ۱۳۹۲ در زمینی به مساحت ۱۷۶۰۰ متر مربع در زمینه بازیافت باتری های سرب اسیدی به بهره برداری رسید که این فاز قابلیت تولید شمش سرب به میزان ۲۴۰۰ تن در سال را دارد. فاز دوم در سال ۱۳۹۴ در زمینی به مساحت ۱۹۰۰۰ متر مربع در جهت تولید باتری های سرب اسیدی به بهره برداری رسید.

این شرکت با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص، برخورداری از ماشین آلات مدرن تولید باتری مطابق با تکنولوژی روز دنیا و تعهد و پایبندی مدیران و پرسنل بر اصول بهبود مستمر کیفی و جلب رضایت مشتریان با هدف تولید سالیانه ۱۲۰۰۰۰۰ عدد باتری شروع به فعالیت نموده و پس از دریافت گواهینامه استاندارد ایران عرضه به بازار را آغاز نموده است.

آگهی روزنامه رسمی تاسیس شرکت یکتا باتری سپاهان

تاسیس یکتا باتری 300x316 شرکت یکتا باتری سپاهان
روزنامه رسمی تاسیس شرکت تولیدی یکتا باتری

شرکت یکتا باتری سپاهان در تاریخ ۱۸/۱/۹۰ تحت شماره ۴۳۶۰۰ و شناسه ملی ۱۰۲۶۰۶۱۴۰۷۹ در این اداره به ثبت رسیده است.

و در تاریخ ۱۸/۱/۹۰ از لحاظ امضاء ذیل دفاتر تکمیل گردیده و خلاصه اظهارنامه آن بشرح زیر جهت اطلاع عموم در روزنامه‌های‌ رسمی و کثیرالانتشار اولیاء آگهی می‌شود.

موضوع شرکت: مشاوره بازیافت تولید مونتاژ صادرات و واردات کلیه باتری‌های خودرو صنعتی موتوری قلمی و قطعات آنها خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی اخذ تسهیلات از بانکهای دولتی و خصوصی صرفا جهت اهداف شرکت و شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

سرمایه شرکت: مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال منقسم به یکصد سهم ۰۰۰/۱۰ ریالی که تعداد یکصد سهم بانام می‌باشد که مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال توسط موسسین طی گواهی بانکی شماره ۱۹۶۶ مورخ ۵/۱۲/۸۹ نزد بانک سپه شعبه شهید نبوی اصفهان پرداخت گردیده است و الباقی سرمایه در تعهد صاحبان سهام می‌باشد.

ثبت علامت تجاری آیسان در یکتا باتری

علامت تجاری آیسان 300x212 شرکت یکتا باتری سپاهان
ثبت علامت تجاری Isun یکتا باتری

نمایندگی یکتا باطری سپاهان

جهت دریافت خدمات پس از فروش انواع محصولات این شرکت می بایست به نمایندگان رسمی این شرکت مراجعه کنید.

برای دریافت نزدیک ترین نماینده به خود می توانید از مشاورین کیان باتری کمک بگیرید یا با شماره یکتا باتری سپاهان تماس حاصل فرمایید.

محصولات یکتا باتری اصفهان

این شرکت با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص، برخورداری از مدرن ترین ماشین آلات تولید باتری مطابق با تکنولوژی روز دنیا و تعهد و پایبندی مدیران و پرسنل بر اصول بهبود مستمر کیفی و جلب رضایت مشتریان با هدف تولید سالیانه ۱۲۰۰۰۰۰ عدد باتری شروع به فعالیت نموده و پس از دریافت گواهینامه استاندارد ایران باتری های تولیدی خود را با پوشش آمپراژ ۵۰ تا ۲۰۰ آمپرساعت و در انواع سیلد و غیر سیلد عرضه میکند

برندهای تولیدی یکتا باطری

این شرکت محصولات خود را با دو برند اکسیژن (OXYGEN) و آیسان (ISUN) آغاز کرده، سپس در سال های بعد برند های دیگری نظیر کایامکس، اسپید مکس، فایرگلد و گلوب و … را نیز به برند های خود اضافه نمود.

جهت آشنایی با کلیه برندهای باتری تولید در ایران، به این لینک مراجعه نمایید: کارخانه های تولید باتری در ایران

برندهای یکتا باتری سپاهان

باتری آیسان2 شرکت یکتا باتری سپاهان
باتری آیسان
باتری گلوبی 4 300x257 شرکت یکتا باتری سپاهان
باتری گلوبی
باتری فایر گلد2 شرکت یکتا باتری سپاهان
باتری فایر گلد
باتری اسپید مکس2 300x230 شرکت یکتا باتری سپاهان
باتری اسپید مکس
باتری اکسژن 2 300x304 شرکت یکتا باتری سپاهان
باتری اکسیژن
باتری کایا مکس2 300x225 شرکت یکتا باتری سپاهان
باتری کایا

گارانتی یکتا باتری

محصولات این شرکت همگی دارای ضمانت تعویض ۶ الی ۱۲ ماهه هستند. گارانتی ۱۲ ماهه مخصوص خودرو های شخصی و گارانتی ۶ ماهه مخصوص خودرو های عمومی، خودروهای نیمه سنگین و سنگین می باشد.

در واقع باتری های ۵۰ الی ۷۵ آمپرساعت که برروی خودرو شخصی نصب گردد دارای ۱۲ ماه ضمانت تعویض است و باتری های ۵۰ الی ۷۵ آمپرساعت که روی خودروهای عمومی نظیر تاکسی نصب گردد دارای ۶ ماه ضمانت تعویض است.

همچنین باتری های بالای ۹۰ آمپرساعت که مخصوص خودرو های نیمه سنگین و سنگین است نیز دارای ۶ ماه ضمانت تعویض هستند.جهت دریافت خدمات پس از فروش انواع محصولات این شرکت می بایست به نمایندگان رسمی شرکت یکتا باتری مراجعه کنید.

شرایط فسخ گارانتی

 • همراه نداشتن کارت گارانتی و فاکتور، مخدوش بودن یا مطابقت نداشتن شماره سریال کارت گارانتی و باطری و یا مفقود و مخدوش شدن بارکد روی باطری .
 • عدم مطابقت نوع باطری با ظرفیت مصرفی خودرو
 • عدم ارسال فعال سازی سریال باطری به سامانه پیامکی شرکت یا فعال سازی شماره سریال گارانتی در سایت شرکت یکتا باتری سپاهان
 • درج نوع خودرو از لحاظ شخصی یا عمومی و کلیه مشخصات مصرف کننده در کارت گارانتی الزامی بوده و عدم درج مشخصات خودرو، اطلاعات مندرج در کارت گارانتی و مشخصات مشتری باعث ابطال کارت گارانتی می شود .
 • خشک شدن آب اسید باطری، گل آلوده شدن یا تغییر رنگ اسید که ناشی از شارژ بیش از حد دینام می باشد.
 • استفاده طولانی مدت از باطری در زمان خاموش بودن که باعث سولفاته شدن صفحات و تغییر رنگ الکترولیت به قرمز می گردد .
 • کاهش وزن باطری و یا سفید شدن هیدرومتر (چشمی ) در باطری های سیلد
 • باتری های قطب معکوس شامل گارانتی نمی شود.
 • ذوب شدن قطب های مثبت و منفی باطری و اتصال کوتاه

قیمت یکتا باطری سپاهان

توجه: قیمت باطری ماشین یکتا باتری با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باتری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

خرید یکتا باطری

شما جهت خرید این باطری می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۰۲۰۰ و یا به صورت اینترنتی از طریق وبسایت کیان باطری با کلیک روی لینک زیر از قیمت روز این باطری مطلع و به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی باطری انتخابی خود را سفارش دهید.

جهت خرید باتری خودرو و اطلاع از قیمت یکتا باطری می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

فروش اینترنتی باتری خودرو

  آدرس شرکت یکتا باتری اصفهان

  آدرس شرکت: استان اصفهان ، شهرستان اصفهان ، بخش مرکزی ، شهر اصفهان، ارتش ، کوچه سجادیه ۱[۱۸] ، خیابان ارتش ، پلاک ۰ ، ساختمان رضا ، طبقه سوم ، واحد ۳۴

  آدرس کارخانه یکتا باطری

  اصفهان شهرضا بلوار توسعه میدان نو آوران بلوار فن آوران سمت چپ فرعی سوم

  نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

  بین ۱ تا ۵ ستاره نمره دهید

  مقاله به روز شده در

  عضو شوید
  آگاه شوید
  guest
  0 Comments
  فید بک نظرسنجی داخل متن
  مشاهده تمام نظرات
  Call Now Buttonمشاوره رایگان و ثبت سفارش
  error: کیان باتری 02188200200