۴٫۷
(۸۶۶)

آپشن‌هایی جدید برای پژو ۲۰۷ جدید

اردیبهشت ۹۹ | ایران‌خودرو از حدود ۱۰ سال پیش هاچ‌بک جدیدی را به سبد محصولات خود اضافه کرد؛ خودرویی که می‌خواست تجربه تفاوت بین سمند با سورن را تکرار کند.  آبی‌های جاده مخصوص با معرفی پژو ۲۰۷ قصد داشتند ویرایش لوکس‌تر و البته اسپرت‌تر از ۲۰۶ پرفروش خود را عرضه کنند که البته با حواشی بسیاری همراه بود. برخی بر این باور بودند که آنچه ایران‌خودرو به‌عنوان ۲۰۷ می‌فروشد، در واقع همان ۲۰۶+‌ کمپانی پژو است.

فارغ از تمام این مسائل، بعد از فیس‌لیفتی که سال ۹۵ روی این خودرو اجرا شد، دیگر باید اعتراف کرد که پژو ۲۰۷ جای خود را در بین مشتریانش باز کرده است. حالا هم خبر می‌رسد که ایران خودرو درصدد عرضه پژو ۲۰۷ پلاس است؛ یعنی همان ۲۰۷ خودمان اما با تجهیزاتی بیشتر!

بعد از عرضه دو آپشن جدید «فرمان برقی» و «سقف پانوراما» توسط ایران خودرو، حالا این شرکت می خواهد چندین آپشن دیگر را هم به خانواده ۲۰۷ اضافه کند. این موضوع را می توان از صفحه کیلومتر جدید پژو ۲۰۷ فهمید.

طبق عکس فوق که در رسانه های مختلف درحال انتشار است، در صفحه کیلومتر جدید پژو ۲۰۷ چهار ویژگی جدید اضافه شده که عبارتند از:

 • سنسور باران یا همان برف پاک کن اتومات
 • سنسور فشار باد تایر
 • سنسور نور یا همان اتولایت
 • سیستم کنترل پایداری یا ESP

همچنین علاوه بر چهار آپشن فوق، اضافه شدن تریم چرم، سیستم چندرسانه‌ای جدید و ایربگ جانبی از جمله تغییرات دیگری است که شاید آنها را از سال آینده، در خانواده پژو ۲۰۷ نیز ببینیم.

بسیار بعید است که ایران‌خودرویی‌ها بخواهند تغییری در مشخصات فنی این خودرو اعمال کنند؛ این یعنی همچنان شاهد موتور ۱٫ ۶ لیتری ۱۰۵ اسب‌بخاری با ۱۴۲ نیوتن‌متر گشتاور، در دل این هاچبک هستیم.

پژو ۲۰۷ با فرمان برقی

تقریبا از اواخر سال ۹۸ بود که ایران خودرو، آپشن جدید «فرمان برقی» را هم در اختیار خریداران پژو ۲۰۷ هاچبک قرار داد. این آپشن جدید، در ابتدا برای ۲۰۷ اتومات درنظر گرفته شده بود ولی از بهار ۹۹، ایران خودرو آنرا روی ۲۰۷ دنده‌ای نیز نصب کرده است.

بنابراین در موقع خریداری پژو ۲۰۷ هاچبک مدل‌های ۹۹ به بعد، باید مراقب باشید و ببینید که آیا فرمان برقی روی خودروی موردنظرتان نصب شده است یا نه.

رونمایی پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای

207 شیشه ای بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
207 سقف شیشه ای

پاییز ۹۸ | ایران خودرو قرار است در سال ۹۹ تولید پژو ۲۰۷ هاچ بک را با سقف پانوراما آغاز کند. طبق اطلاعاتی که به تازگی از سوی سایت ایران خودرو منتشر شده، سقف شیشه ای قرار است هم برای ۲۰۷ دنده ای و هم برای ۲۰۷ اتومات عرضه شود.

البته این سقف، ممکن است بزودی به ویژگی استاندارد پژو ۲۰۷ هاچ بک و حتی پژو ۲۰۷ صندوقدار نیز تبدیل شود. این سقف شیشه ای فاقد سانروف است و پرده آن نیز بصورت دستی، باز و بسته می شود.

 پژو  ۲۰۷i پانوراما (سقف شیشه ای)

207i بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
آپشن های ۲۰۷ سقف شیشه ای

این سقف شیشه ای نسبت به سانروف از ابعاد بزرگتری برخوردار است که استفاده از چشم انداز خارج از خودرو را لذت بخش نموده و علاوه بر این به جذابیت های ظاهری این خودرو می افزاید. سقف شیشه ای این محصول ثابت بوده و پوشش کشویی آن در مواقع لزوم مانع از تابش نور خورشید به داخل کابین میگردد.

معایب پژو ۲۰۷ پانوراما

پژو ۲۰۷ در کنار مزایا، از معایبی نیز برخوردار است که در ادامه به مهم‌ترین معایب پژو ۲۰۷ خواهیم پرداخت. اولین گزینه در فهرست معایب پژو ۲۰۷، گیربکس این خودرو است. پژو ۲۰۷ یه یک پیشرانه ۱. ۶ لیتری ۴ سیلندر مجهز بوده و دارای توان خروجی ۱۰۵ اسب‌بخار قدرت و ۱۴۲ نیوتن‌متر گشتاور است که این نیرو را توسط یک گیربکس ۴ دنده اتومات یا ۵ دنده دستی به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند.

گرچه گیربکس دستی این خودرو از عملکرد خوبی برخوردار است، اما گیربکس اتومات پژو ۲۰۷ با نام AL۴ در مقایسه با جعبه‌دنده‌های خودرو‌های به‌روزتر، عملکرد ضعیف‌تر و کندتری دارد. یکی دیگر از معایب پژو ۲۰۷ محدودیت فضا برای سرنشینان است و فضایی که در اختیار راننده و سرنشینان قرار می‌دهد کم و نامناسب خواهد بود. درصورتی‌که راننده و سرنشین جلو حتی اندکی صندلی خود را به عقب حرکت دهند، فضای پا برای سرنشینان عقب بسیار کم و آزاردهنده می‌شود.

از معایب دیگر پژو ۲۰۷ می‌توان به صندلی‌های خشک این خودرو به‌خصوص در ردیف عقب اشاره کرد. متریال استفاده شده در ساخت این صندلی‌ها چندان مرغوب نبوده و پرواضح است که اصول ارگونومیک در ساخت آن‌ها نادیده گرفته شده و در سفر‌های طولانی‌مدت می‌تواند موجبات آزار سرنشینان را فراهم کند. گفتنی است که این خودرو حدودا در بازار آزاد به قیمت ۴۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

سری اول پژو ۲۰۷ هاچبک

207rnd بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
آپشن های ۲۰۷ اتوماتیک

در سال ۱۳۸۹ که ایران خودرو، توقف تیپ‌های متفرقه ۲۰۶ صندوقدار را آغاز کرده بود (متفرقه یعنی هرچیزی غیر از وی۸ !)، تولید پژو ۲۰۷ هاچبک نیز آغاز شد؛ خودرویی که در واقع همان پژو ۲۰۶ پلاس بازار جهانی بود اما بنا به دلایلی، پژو آن را با نام ۲۰۷ هاچبک به ایران آورد.

تولید پژو ۲۰۷ هاچبک در مدل‌های دنده‌ای و اتومات نیز تنها چندسال ادامه داشت و نهایتا در سال ۹۱ از خط تولید ایران خودرو کنار گذاشته شد. اما می‌دانید چرا ؟! شدت گرفتن تحریم‌ها در اواخر دولت دهم، فرانسوی‌ها را از بازار کشورمان فراری داد که یکی از تبعات آن، خاموش‌شدن چراغ‌های خط تولید ۲۰۷ هاچبک بود.

نمای داخلی پاناروما بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
نمای داخی ۲۰۷ پانوراما
سقف شیشه ای بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
آپشن های ۲۰۷ سقف شیشه ای

سری دوم پژو ۲۰۷ هاچبک

زمان گذشت و گذشت تا اینکه در اوایل سال ۱۳۹۵، پیش فروش پژو ۲۰۷ جدید با بهبود برخی ویژگی‌ها و اضافه‌شدن چندین آپشن تازه، شروع شد. البته تحویل اولین سری آن،  تاخیری ۱۰ ماهه داشت و نخستین‌بار در زمستان ۹۵ ولی به‌عنوان مدل ۱۳۹۶ به‌دست مشتریانش رسید.

در همان زمستان ۹۵، ایران خودرو طی مراسمی با حضور خبرنگاران، همزمان از دنا پلاس و همچنین پژو ۲۰۷ صندوقدار برای اولین‌بار رونمایی کرد. بیش از یکسال از این رونمایی گذشت تا آنکه در اسفند ۹۶ بالاخره پیش فروش ۲۰۷ صندوقدار آغاز شد.  قرار بود سری اول این خودرو در زمانی بین خرداد تا شهریور ۹۷ تحویل مشتریانش شود ولی همانطور که حدسش را می‌زنید، چنین اتفاقی رخ نداد و نهایتا نخستین سری ۲۰۷ صندوقدار در اواخر آبان‌ماه ۹۷ به‌دست خریدارانش رسید.

207 پانوراما بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
آپشن های ۲۰۷ دنده ای

تحویل اولین سری ۲۰۷ پانوراما دنده ای

مهر ۹۹ | با صدور دعوتنامه‌های جدید ایران خودرو با موعد تحویل مهرماه امسال، حالا همه چیز برای آمدن سری اول پژو ۲۰۷ پانورما به خیابان‌ها قطعی شده است.

طبق دعوتنامه‌های این خودرو که برای خریداران «مدل دنده‌ای» آن صادر شده، قیمت قطعی ۲۰۷ پانورما معادل ۱۵۶ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان بوده که هیچ تغییری نسبت به دعوتنامه‌های تابستان ۹۹ ندارد. همچنین این پژو با زمان ۶۰ روزه بدست مشتریانش می‌رسد. این یعنی اواسط پاییز ۹۹، بالاخره این محصول جدید ایران خودرو به خیابان‌ها می‌آید.

ظرفیت تولید سالانه ۲۰۷ پانوراما

شهریور ۹۹ | آقای معمار، مدیر پروژه ۲۰۷ پانوراما، در تاریخ ۱۱ شهریورماه، اطلاعاتی تازه درباره آخرین وضعیت این محصول جدید را رسانه‌ای کرده است.

طبق گفته‌های آقای معمار، هم اکنون ۷۰۰ دستگاه ۲۰۷ هاچبک پانوراما به تولید رسیده که بزودی وارد بازار می‌شوند. همچنین ۲۰۷ صندوقدار پانوراما نیز قرار است در پاییز ۹۹ وارد مرحله تجاری سازی شود. ایران خودرو برای هر دو مدل ۲۰۷ پانوراما، ظرفیت تولید سالانه ۲۰۰ هزار دستگاه درنظر گرفته است.

سقف شیشه‌ای در ۲۰۷ پانوراما، می‌توان شدت نور وارده به کابین را کنترل کرده و از افزایش دمای داخلی کابین نیز جلوگیری کند. ضمن اینکه اشعه UV نیز نمی‌تواند از این سقف شیشه‌ای عبور کند. البته برای این سقف، پرده با مکانیزم تلسکوپی هم تعبیه شده که بصورت دستی بازوبسته می‌شود.

نصب سانروف روی پژو ۲۰۶ و رانا پلاس و همچنین نصب سقف پانوراما روی دنا پلاس، از پروژه‌های احتمالی ایران خودرو برای سال ۱۴۰۰ است.

موتور EC5 برای ۲۰۷ پانوراما

شهریور ۹۹ | با اینکه اطلاعات موجود در سایت اینترنتی ایران خودرو تا تاریخ یکم شهریورماه، همچنان نشان می‌دهد که پژو ۲۰۷ پانوراما با همان موتور TU5 عرضه می‌شود، اما ایران خودرو با انتشار اینفوگرافی ۲۰۷ پانوراما، از تغییرات احتمالی این محصول جدید، پرده برداشت.

با توجه به اینفوگرافی فوق، چند اتفاق تازه برای ۲۰۷ پانوراما رخ داده است که مهم‌ترینش، حذف موتور TU5 و استفاده از موتور جدید EC5 است. همان موتوری که قرار است روی K132 ایران خودرو نصب شود و حتی ممکن است در سال‌های آینده در دسترس خانواده رانا پلاس هم قرار بگیرد.

با اینکه مشخص نیست اطلاعات فوق، برای ۲۰۷ پانوراما دنده ای است یا برای ۲۰۷ پانورامای اتومات اما احتمال دارد که ایران خودرو، تجهیزات زیر را به خانواده ۲۰۷ پانوراما اضافه کرده باشد:

 • فرمان برقی
 • تنظیم برقی صندلی
 • شیشه دودی عقب
 • گرافیک جدید چراغ عقب
 • کفپوش سه بعدی کابین و صندوق

تفاوت تیپ‌های ۲۰۷ سقف شیشه ای

پژو ۲۰۷ پانوراما که به پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای نیز معروف است، هم با گیربکس دنده‌ای عرضه شده و هم با گیربکس اتومات که متاسفانه، ایران خودرو در هر دو گیربکس، آپشن «ترمز عقب دیسکی» را بصورت سفارشی قرار داده؛ یعنی ممکن است در خودروی‌تان باشد و ممکن است نباشد!

پژو ۲۰۷ پانوراما دنده‌ای، با کد کلاس ۶۰۰۰۴ و کد کلاس ۶۰۰۱۰ فروخته می‌شود و همانطور که در جدول زیر نیز مشاهده می‌کنید، کلاس ۴ آن فاقد چهار آپشن مهم است اما کلاس ۱۰ آن، هر چهار آپشن را دارد.

کد کلاس۶۰۰۰۴۶۰۰۱۰۶۰۱۰۴۶۰۱۰۹
گیربکسدندهدندهاتوماتاتومات
ترمز عقبکاسهدیسکدیسککاسه
فرمان برقینداردداردنداردندارد
رینگفولادیآلومینیومآلومینیومفولادی
کروزکنترلندارددارددارددارد

*اطلاعات فوق، از سایت ایران خودرو گردآوری شده است.

حالا به سراغ پژو ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک برویم که ایران خودرو آنرا با کد کلاس ۶۰۱۰۴ و کد کلاس ۶۰۱۰۹ عرضه کرده است و خوشبختانه در همه تیپ‌ها، «کروز کنترل» را بصورت استاندارد دارد ولی متاسفانه، آپشن «ترمز عقب دیسکی» نیز برای پانوراما اتومات، سفارشی شده.

باتری پژو ۲۰۷

مشخصات و آپشن های ۲۰۷i

لیست کامل آپشن‌های پژو ۲۰۷ پانوراما را در تصویر زیر مشاهده کنید.

مشخصات سقف شیشه ای بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
آپشن های ۲۰۷ مدل ۹۹

*در تصویر فوق، به تاریخ به‌روزرسانی اطلاعات دقت کنید.

تفاوت تیپ‌های ۲۰۷ سقف فلزی

ایران خودرو از اواسط پاییز ۹۷، برخی تجهیزات استاندارد پژو ۲۰۷ هاچبک (سقف فلزی) را حذف کرد و به همین دلیل نیز بعد از آن تاریخ، تیپ‌های متعددی از ۲۰۷ هاچبک وارد بازار شده است که هرکدام‌شان، یک چیز ندارند!

در هنگام خریداری ۲۰۷ هاچبک دنده‌ای (سقف فلزی)، باید چک کنید و ببینید که آیان این سه آپشن، روی خودروی موردنظرتان نصب شده است یا خیر:

 • کروز کنترل،
 • رینگ آلومینیومی،
 • فرمان برقی،

اما اگر قصد خریداری پژو ۲۰۷ هاچبک اتومات (سقف فلزی) را دارید، فقط باید از وجود دو آپشن زیر، در خودروی‌تان مطمئن شوید:

 • فرمان برقی،
 • رینگ آلومینیومی،

مزایا و معایب ۲۰۷i پانوراما

نکات مثبت
 • طراحی ظاهری معقول
 • مصرف سوخت و شتاب مناسب
 • پیشرانه خوب
 • امکانات رفاهی مناسب
 • فرمان پذیری قابل قبول
نکات منفی
 • کیفیت بد مونتاژ
 • قیمت بالای قطعات
 • گیربکس‌های تاریخ مصرف گذشته
 • ایرادات فنی بسیار
 • فضای داخلی کوچک نسبت به رقبا

بررسی پژو ۲۰۷ صندوقدار

پژو ۲۰۷ صندوقدار، در این روزها یکی از کم‌حاشیه‌ترین محصولات ایران خودروست. ایران خودرو از زمان عرضه ۲۰۷ صندوقدار به بازار، تنها چندین‌بار دست به فروش این محصول جدید زد و فشار تحریم‌ها در سال ۱۳۹۸ باعث شد تا عملا ایران خودرو، بدلیل تعهدات ایجادشده، برنامه فروش جدیدی برای ۲۰۷ صندوقدار اعلام نکند.

اما این روزها اگر نیم‌نگاهی به آگهی‌های ۲۰۷ صندوقدار داشته باشید، حتما با تعداد قابل توجهی از آگهی‌ها روبرو می‌شوید که مدل ۱۳۹۹ هستند. شاید برای‌تان این سوال مطرح شده باشد که آیا ایران خودرو، هنوز هم برنامه فروشی برای ۲۰۷ صندوقدار دارد؟

Peugeot 207 بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
آپشن های ۲۰۷ صندوقدار

جواب این سوال منفی است! ایران خودرو در سال ۱۳۹۹ و تا به امروز (پاییز ۹۹)، هیچ برنامه فروشی برای ۲۰۷ صندوقدار اعلام نکرده است. خودروهایی که با مدل ۹۹ نیز به بازار آمده‌اند، اکثرا مربوط به تعهدات معوق ایران خودروست که برخی از آنها برای مشتریان حقیقی و برخی دیگر نیز برای مشتریان حقوقی این شرکت است.

برخلاف گفته برخی‌ رسانه‌ها که معتقدند ایران خودرو همه تعهدات ۲۰۷ صندوقدار را در سال ۱۳۹۸ تکمیل کرده، باید بگوییم که چنین چیزی صحت نداشته و هنوز هم تعهدات معوق برای ۲۰۷ صندوقدار وجود دارد.

این موضوع را می‌توان در طرح‌های تبدیل ایران خودرو به وضوح مشاهده کرد؛ ایران خودرو حداقل یکبار در آذرماه ۹۸ و یکبار هم در آبان‌ماه ۹۹، شرایط طرح تبدیل ۲۰۷ صندوقدار را اعلام کرده است که یعنی هنوز هم تعهدات این خودرو، تکمیل نشده.

تفاوت تیپ های پژو ۲۰۷ صندوقدار

پژو ۲۰۷ صندوقدار قرار بود از اواخر بهار ۱۳۹۷ بدست مشتریانش برسد ولی بدلایل متعددی، این اتفاق رخ نداد و ایران خودرو با تاخیری شش ماهه، نهایتا در اواسط پاییز ۹۷، تحویل اولین سری پژو ۲۰۷ صندوقدار را آغاز کرد.

اما دیری نگذشت که با شدت گرفتن تحریم‌ها، ایران خودرو مجبور به تغییر تجهیزات خانواده پژو ۲۰۷ شد. در پژو ۲۰۷ هاچبک، شدت تغییرات بسیار زیاد بود اما خوشبختانه در پژو ۲۰۷ صندوقدار، این تغییرات بسیار کمتر است.

همانطور که در تصویر فوق نیز مشخص است، ایران خودرو از اواخر بهار ۹۸، فقط یک آپشن را تغییر داده؛ این آپشن،  چیزی نیست جز رینگ خودرو که باعث شده پژو ۲۰۷ صندوقدار، در دو کلاس مختلف، تحویل مشتریان شود.

۲۰۷ صندوقدار کلاس ۶۰۳۰۲رینگ آلومینیومی
۲۰۷ صندوقدار کلاس ۶۰۳۰۶رینگ فولادی

*اطلاعات جدول فوق، براساس وب سایت ایران خودرو جمع‌آوری شده است.

تفاوت ۲۰۷ صندوقدار با ۲۰۶ صندوقدار

Vs6 بررسی آپشن های پژو 207 جدید (207i)
تفاوت ۲۰۷ صندوقدار با ۲۰۶ صندوقدار

اصل ماجرا اینجاست که ایران خودرو، پژو ۲۰۷ صندوقدار را فقط در مدل اتومات تولید کرده، بنابراین اگر می‌خواهید آن را با پژو ۲۰۶ صندوقدار مقایسه کنید، حتما باید تیپ V9 را درنظر بگیرید. البته از آنجایی که بیشترین حجم مونتاژ ۲۰۶ صندوقدار مربوط به تیپ V8 است، بد نیست تیپ V8 را هم با این دو مدل اتومات،  مقایسه کنیم.

تفاوت‌های فنی ۲۰۷ صندوقدار با تیپ‌های V8 و V9*
مشخصات فنی۲۰۷ صندوقدار۲۰۶ صندوقدار V9۲۰۶ صندوقدار V8
طول۴۲۱۱mm۴۱۸۸mm۴۱۸۸mm
عرض۱۶۶۹mm۱۶۵۵mm۱۶۵۵mm
ارتفاع۱۴۵۶mm۱۴۵۶mm۱۴۵۶mm
فاصله محوری۲۴۴۳mm۲۴۴۳mm۲۴۴۳mm
وزن۱۱۵۲kg۱۱۳۸kg۱۰۸۶kg
حجم صندوق۳۲۵L۴۵۰L۴۵۰L
رینگآلومینیومیفولادیفولادی
پیشرانهTU5TU5TU5
آلایندگییورو۴یورو۳یورو۴ بهینه
جعبه دندهاتومات AL4اتومات AL4دستی
قدرت۱۰۵hp۱۱۰hp۱۰۵hp
گشتاور۱۴۲nm۱۴۲۱۴۲nm
مصرف شهری۱۰٫ ۱L۱۰٫ ۱L۸٫ ۹L
مصرف جاده‌ای۵٫ ۸L۵٫ ۸L۵٫ ۲L
مصرف ترکیبی۷٫ ۳L۷٫ ۳L۶٫ ۶L
شتاب۱۲٫ ۶sec۱۲٫ ۶sec۱۱٫ ۴sec
سرعت۱۸۹km/h۱۸۹km/h۱۹۳km/h

*اطلاعات جدول فوق، براساس وب سایت ایران خودرو جمع‌آوری شده است.

مقاله پیشنهادی: فعال سازی آپشن های قابل نصب روی ۲۰۶

علاوه‌بر تفاوت‌های فنی فوق، ایران خودرو برای پژو ۲۰۷ صندوقدار، تجهیزات جدیدی درنظر گرفته که تا قبل از این برای پژو ۲۰۶ صندوقدار وجود خارجی نداشت. این تجهیزات جدید را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • فرمان برقی
 • دکمه‌های کنترلی فرمان
 • آینه‌های تاشو برقی
 • کروز کنترل
 • مانیتور لمسی
 • دوربین عقب
 • دی وی دی پلیر
 • بلوتوث (هندزفری)
 • نویگیشن
 • چراغ‌های دی لایت
 • اسپویلر صندوق

تفاوت ۲۰۷ صندوقدار با ۲۰۷ هاچبک

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا امکانات پژو ۲۰۷ هاچبک با امکانات پژو ۲۰۷ صندوقدار، یکسان است؟ در جواب این سوال، باید بگوییم که پژو ۲۰۷ صندوقدار تنها در دو ویژگی، از ۲۰۷ هاچبک برتری دارد که عبارتند از:

 • فرمان برقی؛ که در برخی تیپ‌های ۲۰۷ هاچبک وجود ندارد.
 • آینه تاشو برقی؛ که در هیچکدام از تیپ‌های ۲۰۷ هاچبک وجود ندارد.

مشخصات فنی  پژو ۲۰۷ پانوراما

  آپشن های پژو ۲۰۷ پانوراما
ترمزسیستم ترمز ضد قفل (ABS و EBD و EBA) , ترمز جلو دیسکی با سیستم خنک شونده، ترمز عقب دیسکی توپر، کد کلاس ۶۰۰۰۴: ترمز عقب کاسه‌ای
کیسه هوای ایمنیکیسه هوای راننده و سرنشین جلو
فرمانهیدرولیکی، کلید‌های کنترل روی فرمان (MFC)، کدکلاس ۶۰۰۰۳ و ۶۰۰۰۶ و ۶۰۰۱۰:فرمان برقی
سیستم تهویهاتوماتیک
سیستم صوتیسیستم مالتی مدیا با صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی، GPS، DVD، پورت USB، بلندگو در‌های جلو و عقب، تیوتر صوتی جلو، بلوتوث
چراغهاچراغ مه شکن جلو و عقب,قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو، چراغ جدید عقب، چراغ جلو مجهز به چراغ روز
آینه‌هاآینه‌های جانبی برقی راهنما دار هم رنگ بدنه
شیشه هاشیشه بالابر برقی در‌های جلو و عقب
تزئیناتتریم خاکستری
تجهیزات ایمنیایموبیلایزر، قفل مرکزی با ریموت، کمربند‌های ایمنی سرنشینان جلو ۳ نقطه‌ای با قابلیت تنظیم ارتفاع، کمربند سرنشینان عقب ۳ نقطه‌ای، صندلی عقب مجهز به ایزوفیکس، سنسور دنده عقب، دوربین دنده عقب
رینگ و لاستیک۱۴ اینچ آلومینیومی، کد کلاس ۶۰۰۰۳و۶۰۰۰۴ و۶۰۰۰۵و۶۰۰۰۶و ۶۰۰۰۷ و ۶۰۰۱۱: ۱۴ اینچ فولادی
صندلیصندلی راننده و سرنشین با قابلیت تنظیم ۴ جهت بصورت دستی، پشت سری جلو وعقب قابل تنظیم
سایر تجهیزاتکد کلاس ۶۰۰۰۲ و۶۰۰۰۳ و۶۰۰۰۶ و ۶۰۰۰۷ و ۶۰۰۱۰ و ۶۰۰۱۱: کروز کنترل دارد، کد کلاس ۶۰۰۰۵ و۶۰۰۰۴: کروز کنترل ندارد، کد کلاس ۶۰۰۰۴و۶۰۰۱۰ : سقف شیشه ای

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین ۱ تا ۵ ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 Comments
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
Call Now Buttonمشاوره رایگان و ثبت سفارش
error: کیان باتری 02188200200