باتری عقاب محصول پاسارگاد صنعت باطری

4.6
(99)

باتری برند عقاب به انگلیسی oghab از محصولات باطری های خودرویی شرکت پاسارگاد صنعت باطری می باشد. شرکت های تولید باتری برای اینکه محصولات خودشان به توجه به مصرف کننده جذابیت اسمی داشته باشند اقدام به تولید باتری های خود در اسامی مختلف می کنند اما در بیشتر موارد از لحاظ کیفی در یک سطح می باشند. شرکت پاسارگاد صنعت باتری در بهمن سال 96 این برند را ثبت برند رسمی کرده است.

 باطری ماشین عقاب
باطری ماشین عقاب

نمایندگی باتری عقاب پاسارگاد صنعت

 نمایندگی باطری عقاب پاسارگاد صنعت
نمایندگی باطری عقاب پاسارگاد صنعت

باتری عقاب ساخت کجاست؟

ساخت باطری های شارژ در جلد با پایه سیلد کلسیم شركت پاسارگاد صنعت باطری در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید سالیانه ۱۰۰۰۰۰۰  دستگاه انواع باطری های شارژ در جلد با پایه سرب کلسیم تاسیس گردید.

کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی گرمسار (استان سمنان) در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و زیر بنای تولیدی ، رفاهی و اداری ۳۹۰۰ مترمربع و در فروردین سال ۱۳۹۰ با نصب دستگاههای تمام اتوماتیک از بهترین سازندگان جهان با تکنولوژی روز دنیا به تولید آزمایشی و در شهریور ۱۳۹۰ شروع به تولید انبوه با برند عقاب نموده است.

اين شركت از بدو امر با پشتوانه تلاش، تجربه و دانش نيروهاي متخصص خويش اقدام به توليد محصولاتی با بهترين كيفيت در مقايسه با محصولات مشابه خود نمود كه پيرو آن در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ تأييديه از مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتی ايران و بطور مستمر جهت كيفيت محصولات خود، باطری های تولیدی را به تمامی نمایندگی های مجاز در سراسر کشور عرضه می دارد.

گزارشی از معرفی کارخانه سازنده باطری عقاب

شركت پاسارگاد صنعت باطری هم اكنون با تكيه بر توان سخت افزاری، نرم افزاری و نيروهای متخصص خود دارای ظرفيت توليدی در حدود ۳۵۰.۰۰۰ عدد در سال بوده و توانمندی توليد انواع باطری های استاندارد و مخصوص را دارا مي باشد. این این شرکت باتری با آمپراژهایی نظیر : 50 الی 74 آمپر ساعت را تولید می کند.

مشخصات باتری عقاب (پاسارگاد صنعت)

 • جدید ترین نوع این باطری ها، باطری های سیلد کلسیم و سیلد سیلور کلسیم (باتری عقاب) هستند. باطری هایی که روی آنها نوشته شده Calcium MF از دسته باطریهای اتمی می باشند.
 • باتری های عقاب که برای خودروهای سواری ساخته شده اند بیشترشان از نوع خشک اتمی هستند اما باتری های اسید دریچه دار نیز تولید می شود که نیاز به تعویض آب باتری دارند.
 • بر روی باتری رقمی نوشته شده که با عدد 5 شروع می شود. دو رقم بعد از 5 نشان دهده آمپراژ باطری می باشد.
 • مثلا 57412 ، باتری 74 آمپر می باشد.
 • عبارت Calcium SMF Battery نوشته شده روی باتری نشان می دهد که این باتری ها از نوع سرب کلسیمی می باشد. در اصطاح عمومی مردم ایران به عنوان باتری های خشک اتمی می باشد.
 • عبارت SMF اختصاری Sealed Maintenance Free می باشد که نشان می دهد باتری نیاز به نگهداری و تعویض آب اسید ندارد و خشک اتمی است.

اطلاعاتی از باتری اتمی عقاب

مشخصات باطری عقاب
مشخصات باطری عقاب

امروزه کارخانه های تولید کننده باطری تولیداتشان را به دو صورت عرضه می کنند.
۱ باطریهای #سیلد
۲ باطریهای#غیرسیلد یا اتمی (کلسیمی)

تفاوت عمده در این دو نوع باطری جنس صفحات داخل باطری می باشد.

باتری های اصطلاحا اتمی عقاب که اشتباها به باطری خشک در کشور ما معروف است و مصرف کنندگان تصورشان بر این است که داخل این نوع باطریها الکترولیت (اسید)وجود ندارد این یک تصور اشتباه است. داخل این باطری ها مانند باطریهای اسیدی الکترولیت یا همان اسید وجود دارد. ولی به دلیل جنس و نوع صفحات داخل باطری الکترو لیت آن کاهش نمی یابد و نیازی به چک کردن سطح اسید آن نیست . برای همین این نوع باطریها را باطریهای بدون نیاز به مراقبت می نامند (Maintenance free)

اما نکته ای که در مورد باطری های اتمی (باتری عقاب) مطرح است این است که چگونه میتوانیم از شارژ ویا دشارژ شدن باطری آگاه شویم؟

ساده ترین روش برای این کار چک کردن چشمی روی باطری است که دارای سه حالت است. حالت سبز رنگ که نشان از شارژ بودن باطری است. حالت سیاه رنگ که نشان ضعیف شدن باطری است و حالت سفید که نشان دهنده تخلیه شدن باطری است که اگر با شارژ کردن باطری مجددا باطری تخله شود نشان دهنده خراب بودن باطری می باشد و باید نسبت به تعویض باطری اقدام نمایید.

اما باطری های اسیدی که روی هر یک از خانه های باطری یک درب تعبیه شده که جمعا شامل شش درب روی باطری می باشد. برای جلوگیری از کاهش سطح الکترو لیت باطری باید درب را باز کرد و آن را چک کنید و در صورت لزوم به آن آب مقطر اضافه کرد.

باتری اتمی عقاب پاسارگاد
باتری اتمی عقاب پاسارگاد

مزایای باتری اتمی Oghab

باطریهای اتمی به علت نوع صفحات آن که کلسیمی است دارای طول عمر بیشتری نسبت به نوع اسیدی آن می باشد و همچنین چون نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی ندارند مورد توجه بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفته است.

و همچنین باطریهای اتمی به علت بسته بودن قالب باطری به هیچ وجه اسید داخل آن از باطری خارج نمی شود و باعث کثیف شدن بدنه خودرو و آسیب به سیم کشی و بدنه خودرو نمی شود مگر در صورتی که دینام ماشین به علت نقص فنی باطری را بیش از حد نیاز شارژ کند.

بنابر این باطریهای اتمی به علت طول عمر بیشتر، تمیز بودن، و بی نیاز از مراقبت بودن نسبت به نوع اسیدی آن برای مصرف کننده به صرفه تر و مطمئن تر می باشد. ولی اگر باطری شما اسیدی است نگران نباشید فقط باید مراقب آن باشید تا زود خراب نشود.

چک کردن سطح الکترولیت باطری تمیز کردن قطبهای باطری جهت جلوگیری از سولفاته شدن و همین طور استفاده از آب مقطر استاندارد از جمله کارهایی است که شما می توانید برای کار کرد بهتر باطری اسیدی خود انجام دهید.

گارانتی باتری های شرکت پاسارگاد صنعت (عقاب)

تمام محصولات شرکت پاسارگاد صنعت باطری دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

جهت آشنایی با کلیه برندهای باتری تولید در ایران، به این لینک مراجعه نمایید: کارخانه های تولید باتری در ایران

قیمت باتری عقاب

در زمان خرید باتری ماشین عقاب برخی از نکات مورد توجه قرار می گیرد که البته در قیمت ها نیز تأثیرگذار بوده است. از نکات قابل توجه در زمان خرید باتری ماشین عبارت اند از:

 • بررسی مشخصات و ابعاد فیزیکی
 • کشور و برند سازنده باتری
 • توجه به قیمت انواع باتری
 • بررسی آمپراژ باتری ها
 • کنترل گارانتی باتری

شما برای اطلاع از قیمت روز و خرید محصولات پاسارگاد صنعت (باتری های مشابه برند عقاب) می توانید با شماره 88200200 تماس گرفته و یا از این لینک استفاده کنید:

خرید اینترنتی محصولات پاسارگاد باتری

 لیست قیمت باطری عقاب

توجه: قیمت روز باطری عقاب در زیر با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باتری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

مشخصات فنی آمپراژ باتری عقاب

باید به این نکته توجه داشت که باطری چه اتمی باشد و چه اسیدی باید متناسب با خودرو شما انتخاب شود اگر خودرو شما به یک باطری ۷۴ (باتری عقاب) آمپر نیاز دارد ولی شما باطری آمپر پائین تر استفاده کنید قطعا طول عمر باطری کاهش خواهد یافت.

این یک تصور اشتباه خواهد بود که گاها گفته می شود مثلا یک باطری ۵۵ آمپر اتمی قدرتی معادل یک باطری ۶۰ آمپر اسیدی دارد که اصلا یک نظریه علمی نمی تواند باشد. پس در مورد انتخاب آمپر باطری به اتمی یا اسیدی بودن آن توجه نکنید.

در مورد انتخاب آمپر باطری ماشین خود با یک برقکار خودرو مشورت نمائید و اگر خودرو شما مجهز به سیستم صوتی یا لامپ پر قدرت ویا هر گونه وسیله برقی که بعدا به خودرو اضافه کرده اید برقکار خودرو را در جریان قرار دهید چون این مسئله روی تعیین آمپر مناسب برای خودرو شما اهمیت ویژه ای دارد.

باتری سیلد 55 آمپر عقاب

باتری سیلد 55 آمپر عقاب

گارانتی: 12 ماه کاغذی

نوع ساخت: سیلد خشک

مناسب ماشین های: 206 ، پراید


 باتری اتمی 60 آمپر Oghab

 باتری اتمی 60 آمپر Oghab

گارانتی: 12 ماه کاغذی

نوع ساخت: سیلد خشک

مناسب ماشین های: پژو 206 , پژو 207 , اچسی کراس , HC CRSS , رانا , تندر 90 , L90 , ال 90 , پژو 206 اس دی , پژو 206SD , ,


باطری 70 آمپر عقاب

باطری 70 آمپر عقاب

گارانتی: 12 ماه کاغذی

نوع ساخت: سیلد خشک

مناسب ماشین های: اسپرتیج , اپتیما , توسان , سانتافه , سوناتا , آزرا , سورنتو , کاندنزا , آریون ,


باطری عقاب 66 آمپر

باطری عقاب 60 آمپر

گارانتی: 12 ماه کاغذی

نوع ساخت: سیلد خشک

مناسب ماشین های: خودرو ها : دنا , زامیاد , سمند , سمند سریر , سمند سورن , مزدا pickup , هایما S۷ , وانت آریسان , پاترول , پارس , پژو ۴۰۵


اگر می خواهید بدانید کدام باتری مناسب خودروی شما می باشد می توانید با توجه به مدل خودروهای خودتان از طریق لینک زیر باتری را انتخاب کنید.

باتری مناسب خودروها

لطفا اگر تجربه یا سوالی از این برند باتری دارید در فرم انتهای صفحه به اشتراک بگذارید. کارشناسان کیان باتری به صورت 24 ساعت و شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
10 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
غنی
غنی
11 ماه پیش

سلام باطری ماشین من ۶۶آمپرتمام شده
آیا گلستان نمایندگی باطری عقاب هست؟

امین
امین
11 ماه پیش

سلام خسته نباشید، باطری عقاب در اهواز نمایندگی داره؟

شهروز باباخانی
شهروز باباخانی
3 سال پیش

من ۵ ماه پیش باطری عقاب ۷۴ آمپر برا ی پژو ۴۰۵ خریدم ، الان باطری شارژ نمیگیره و خراب شده .قبش باطری کره ای داشتم ۴سال کارکرد واسم واقعاواسه کالای ایرانی متاسف شدم از این به بعدحاضرم یه مقدار پول بیشتر میدم خارجیشوبخرم ولی از کار وزندگی نیفتم

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  شهروز باباخانی
3 سال پیش

سلام می توانید از گارانتی باتری خودتان اسفاده کنید. در ایران نیز باتری های خیلی خوبی تولید می شود. که به مراتب شاهد عمر 4 ساله باتری بوده ایم.

رضا
رضا
3 سال پیش

سلام، باطری را یک ماه نشده خریدم ۶۶آمپر برای وانت مزدا، الان خراب شده تحویل باطری فروش دادم بفرسته برای گارانتی، آیا باطری جدید تحویل میشه یا این باطری تعمیر میشه؟

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  رضا
3 سال پیش

با سلام
در صورت خرابی باتری شما باتری جدیدی به شما خواهند داد .

موسوی
موسوی
4 سال پیش

سلام گارانتی باتری های پاسارگاد صنعت به چه صورته؟ الکترونیکیه یا باید کاغذ از فروشنده بگیریم؟

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  موسوی
4 سال پیش

سلام معمولا به صورت برگی می باشد.

موسوی
موسوی
4 سال پیش

سلام گارانتی باتری های پاسارگاد صنعت به چه صورته الکترونیکیه؟ یا باید از کاغذ بگیریم

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  موسوی
4 سال پیش

سلام معمولا به صورت برگی می باشد.

سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش