باطری گلوبال کره ای ساخت کمپانی گلوبال

4.4
(26)

باطری گلوبال به انگلیسی Global Battery از محصولات کارخانه گلوبال کره جنوبی می باشد. شرکتی که در شناخته شدن صنعت باتری کره در جهان تاثیر به سزایی داشت. شرکت گلوبال تولید کننده ی باتری گلوبال یکی از قدیمی ترین و در عین حال بزرگترین تولید کنندگان باطری می باشد و به علت مناسب بودن قیمت محصولات آن، در ایران طرفداران زیادی دارد.

SMF که برای مشخصات فنی این باطری ها درج می شود اختصاری عبارت Sealed Maintenance free می باشد. باطری های گلوبال از نوع سیلد خشک می باشند و نیاز به تعویض آب باطری ندارند. و این باتری ها از نوع سرب – کلسیم هستند که نسبت به باتری های معمولی سرب اسید طول عمر بیشتری دارند.

باطری خودرو گلوبال کره
باطری خودرو گلوبال کره

معرفی شرکت سازنده باتری گلوبال کره ای

نمایندگی باطری گلوبال کره ای
نمایندگی باطری گلوبال کره ای

یکی از شرکت‌های صنعتی که نقش به سزایی در شناخته شدن صنعت باطری کره ای در جهان را داشت، شرکت گلوبال باتری است. بیش از نیم قرن (یعنی از سال 1952) از تشکیل این کمپانی میگذرد و آن‌ها همواره در مسیر نوآوری و به روزرسانی محصولات خود در تلاش بوده اند.

نمایندگی باطری گلوبال کره

متاسفانه از سال 2010 کیفیت این محصولات اندکی پایین تر از سطح انتظار ظاهر شد ولی به دلیل قیمت مقرون به صرفه، می‌شد از آن چشم پوشید. گلوبال باطری هنوز طرفداران بسیاری در ایران دارد. به هرحال رشد این کمپانی صرفاً به دلیل یک نماینده برای باتری‌های کره‌ای نبود. امروزه Global باتری جزو 5 برند موفق در صادرات محصولات خودرو است که در 130 کشور به عگلوبالن یک صادر کننده جهانی باتری خودرو شناخته می‌شود.

در عرصه‌ی رقابتی هدف گلوبال باتری رفتن به صدر جدول باتری های کره ای و باقی ماندن و پیشرفت کردن بین 5برند باتری برتر جهانی است.

معرفی محصولات شرکت سی بنگ گلوبال (گلوبال)

دامنه‌ی محصولات این کمپانی بسیار گسترده است و از باتری خودروهای سواری گرفته تا باطری‌های صنعتی مثل Ni-MH را شامل می‌شود. گلوبال باطری در کنار فعالیت های خود به مسائل محیط زیستی و آینده‌ی زمین نیز توجه کرده و تلاش می‌کند تا باتری های استاندارد و با کمترین آسیب و آلودگی برای کره‌ی زمین تولید کند.

شعار شرکت Sebang Global این است: “آینده چیزی نیست که خودبه‌خود می‌آید، بلکه آینده چیزی‌ست که ما آن را میسازیم.”

باتری‌های سیلد یا همان باتری اتمی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دیگر لزومی به انجام اقداماتی همچون اضافه کردن آب به داخل باتری نیست. کلیه باتری های متعلق به این کمپانی مزایای زیر را دارند. باتری Global نیز یکی از برندهای شرکت گلوبال می باشد که دارای نامی آشنا و از خصوصیات آن موارد زیر است.

 • عدم نیاز به نگهداری
 • در ضمن این باتری‌ها در زمان شارژ شدن مقدار اندکی گاز در ولتاژ معمولی آزاد می کنند که به سبب آن میزان کاهش آب در این باتری‌ها بسیار پایین است. و در نتیجه نسبت به باطری‌های معمولی طول عمر بیشتری دارند.
 • ایمنی بالا بعلت جدار مقاوم به نفوذ جرقه
 • استارت مطمئن
 • عملکرد الکتریکی مطمئن
 • حداقل افت شارژ

کیفیت باطری گلوبال کره

کیفیت باطری گلوبال کره
کیفیت باطری گلوبال کره

باطری گلوبال جزو بهترین و با کیفیت ترین باطریهای تولید شده در کشور کره میباشد. باتری گلوبال در بیش از یک صد و بیست کشور دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و به علت کیفیت خوب و طول عمر بالا در ایران نیز طرفداران بیشماری دارد.

نکته: تمامی باتری های ساخت شرکت گلوبال از لحاظ کیفیت هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

 • باطری کلسیومی با عملکرد بالای خود توسط تکنولوژی آلیاژی خاصی باعث افزایش طول عمر باطری و کاهش میزان اسید و تخلیه خودبخودی باطری میگردد.
 • امنیت و دوام بالایی دارد و باعث کاهش مصرف آب توسط جداسازی اسید و هوا می شود.
 • داشتن سوپاپ نماینگر شارژ باطری
 • دستگیره مخصوص جهت حمل آسانتر باطری در انبار و فروشگاه
 • مقاومت بالا در برابر لرزش. داخل دیواره های آن صفحات نگهدارنده ای مقاومی تعبیه شده که در شرایط بد جاده ای از لرزش جلوگیری می کنند.
 • مقاومت بالای قطب ها. استفاده از تکنولوژی ژرمن هوفمن که باعث مقاومت بالای قطب ها شده و مانع از پاک شدن رنگ قطب ها می شود.
 • مهارکننده آتش می باشد. باعث کاهش نشت اسید شده و از انفجارهای ناشی از جرقه های بیرونی می باشند، جلوگیری می کند.
 • باطری گلوبال توانایی استارت زدن تا دمای (-۱۸) درجه را دارد. و از مقاومت زیادی در شرایط سخت جوی برخوردار است.
 • این باتری در اتومبیل ها، ماشین های سنگین، ماشین های کشاورزی و دستگاه های UPS استفاده می شود.
 • باطری اتومبیل گلوبال برترین باطری کره ای بر اساس تائید موسسه استاندارد جهانی و همچنین برنده نشانه اول از موسسه استاندارد کره جنوبی می باشد.

باطری گلوبال ساخت کجاست؟

باطری گلوبال ساخت کجاست؟
باطری گلوبال ساخت کجاست؟

نکتۀ بسیار مهمی که هنگام خرید باتری ماشین کره‌ای باید به آن توجه کرد: باطری جی ان گلوبال (GN Global) در بازار ایران محصول شرکت برنا باتری و از تولیدات داخلی است. آن را نباید با محصولات گلوبال باطری اشتباه گرفت. در واقع، در پاسخ به این سؤال که «باتری گلوبال ساخت کجاست»؟ باید گفت که باطری گلوبال ایرانی ساخت شرکت برنا است اما باطری گلوبال کره‌ای ساخت کشور کره جنوبی.

تشخیص باطری گلوبال اصل از تقلبی

باتری Global را فقط با این لوگو خریداری بفرمائید.

باتری برند گلوبال دارای حک برجسته که نشان دهنده اصل و کره ای بودن آن است می باشد.

باتوجه به سالم بودن قطبین باتری و تاریخ روی باتری گلوبال میتوان به دست دوم یا تقلبی بودن آن پی برد.(در صورت تعویض تاریخ باتری شکل ظاهری آن خراب می شود)

باطری اصلی گلوبال را فقط از نمایندگیهای مجاز باطری تهیه نمائید.جهت خریداری باطری اصلی گلوبال و استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش باطری گلوبال را حتما از فروشگاههای مجاز و معتبر فروش باطری تهیه نمائید.

نکته: به دلیل شرایط تحریم حدود یک سال می باشد که این برند باتری وارد ایران نمی شود یا به صورت قاچاق وارد شده است. و در حال حاضر باتری های موجود با این برند تقلبی هستند.

نحوه محاسبه تاریخ تولید باتری گلوبال

تاریخ تولید باتری گلوبال
تاریخ تولید باتری گلوبال

نحوه محاسبه تاریخ تولید باطری گلوبال کره و سایر محصولات گلوبال باطری بدین طریق است: بر روی باطری گلوبال کره یک شماره سریال دارای شش پارامتر حک شده است.

بطور مثال KH1C24

 • حرف اول و دوم از چپ: نشان دهنده سریال خط تولید می باشد.
 • حرف سوم از چپ: نشان دهنده سال تولید باتری می باشد. به عگلوبالن مثال 7 برابر سال 2017 میلادی و 8 برابر سال 2018 میلادی می باشد.
 • حرف چهارم از چپ: نشان دهنده ماه تولید باتری به ترتیب حروف الفبا انگلیسی می باشد. در این مثال حرف C ماه سوم میلادی را نشان می دهد.
 • حرف پنجم و ششم از چپ: نشان دهنده روز تولید باتری می باشد. در مثال بالا روز 24 ماه نشان داده شده است.

دومین حرف از سمت چپ نشان دهنده ماه تولید باطری است و روش محاسبه آن بدین صورت است.

A= ماه اول

B=ماه دوم

C=ماه سوم

D=ماه چهارم

E=ماه پنجم

F=ماه ششم

G=ماه هفتم

H=ماه هشتن

J=ماه نهم

K=ماه دهم

L=ماه یازدهم

M=ماه دوازدهم

نکته: لازم به ذکر است که در درج ماه تولید از حرف I به دلیل شباهت آن با عدد 1 استفاده نمی شود.

گارانتی باطری گلوبال در کیان باتری

این برند برتر باتری تولید کمپانی گلوبال کره دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 6 ماهه می باشد. باتری گلوبال شرکت گلوبال دارای شش ماه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر است.

جهت آشنایی با کلیه برند های باتری تولیدی در کره جنوبی به این لینک مراجعه نمایید: تولید کنندگان باتری خودرو در کره جنوبی

قیمت باطری گلوبال کره ای

جهت اطلاع از قیمت به روز و آخرین قیمت باتری Global می توانید به صورت ۲۴ ساعته با امداد باطری کیان در تماس باشید. قیمت باطری ماشین گلوبال و مشاوره در مورد خرید باطری را فقط از ما بخواهید. فقط با یک تماس باطری گلوبال کره را در اسرع وقت در محل خود دریافت نمائید.

توجه: لیست قیمت باطری گلوبال کره در زیر با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باتری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

مصارف باتری برند گلوبال کره

این نوع باطری، قابل استفاده برای ماشین های مختلف ایرانی از قبیل انواع پژو 405 – روآ – انواع پراید – انواع سمند – ال90 – مگان – انواع MVM – انواع خودروهای سواری و … می باشد. این مقاله به معرفی محصولات برند باتری خودرو گلوبال می پردازیم.

علاوه بر این، قابل استفاده برای انواع مختلف ماشین های خارجی از قبیل: انواع بنز – انواع BMW و نیز انوااع ماشین های لکسوس و پورشه و تویوتا ، هوندا و … می باشد. این نوع باتری دارای آمپرهای مختلفی از قبیل ۳۵ آمپر – ۴۵ آمپر – ۵۵ آمپر – ۶۰ آمپر – ۶۲ آمپر – ۶۶ آمپر – ۷۴آمپر و… می باشد.

در بازار ایران باتری با آمپراژ بالا برای خودروهای سنگین مثل به ندرت یافت می شود.

مشخصات فنی باتری های گلوبال مناسب خودروهای سواری

مشخصات فنی باتری های گلوبال برای انواع خودروهای سواری و سبک بر اساس استاندارد JIS ژاپن طبق جدول زیر می باشد:

مشخصات باتری های خودروی سواری چیتا بر اساس استاندارد JIS
مشخصات باتری های خودروی سواری گلوبال بر اساس استاندارد JIS

مشخصات فنی باتری های گلوبال برای خودروهای سنگین بر اساس استاندارد JIS ژاپن

مشخصات باتری های خودروی سنگین چیتا بر اساس استاندارد JIS
مشخصات باتری های خودروی سنگین گلوبال بر اساس استاندارد JIS

مشخصات باتری های گلوبال بر اساس استاندارد DIN آلمان

 مشخصات باتری های چیتا بر اساس استاندارد DIN
مشخصات باتری های گلوبال بر اساس استاندارد DIN

خرید باطری گلوبال کره

 خرید باطری گلوبال کره ای
خرید باطری گلوبال کره ای

شما جهت خرید این باتری می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی با شماره 02188882222 و یا به صورت اینترنتی از طریق وبسایت کیان باتری با کلیک روی لینک زیر از قیمت روز این باتری مطلع و به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی باتری انتخابی خود را سفارش دهید.

بیشترین خرید ایرانی ها در بین باطری ها خارجی مربوط به باطری های کره ای می باشد. البته علاقه مردم نسبت به باتری های کره ای تنها مختص به ایرانی ها نیست و در سایر کشورها نیز باتری های کره ای مورد توجه خوب خریداران هستند.

جهت خرید باطری گلوبال و اطلاع از قیمت این محصول می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

خرید انواع باتری کره ای

همچنین اگر شما اطلاع کافی از باتری مناسب ماشین خودتان ندارید می توانید از اطلاعات صفحه زیر ( لینک پایین) استفاده کنید.

باتری مناسب خودروها

لطفا اگر تجربه یا سوالی از این برند باتری دارید در فرم انتهای صفحه به اشتراک بگذارید. کارشناسان کیان باتری به صورت 24 ساعت و شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش