باتری هگزا ساخت کارخانه دلکور

4.1
(46)

 باتری برند هگزا به انگلیسی Hexa از مارک های تولید کارخانه دلکور کره جنوبی می باشد. که از بنام ترین و قدرتمندترین شرکت های تولید باطری در کشور کره جنوبی می باشد. باتری هگزا کره برای انواع خودروهای سواری و خودروهای دیگر در آمپراژهای مختلف تولید شده است.

این باتری ها از نوع باطری های سیلد کلسیمی Calcium battery و Maintenance Free هست که به اختصار Ca-MF بر روی آن درج شده است. لازم به ذکر است باتری های کلسیمی نسبت به دیگر باتری های سربی معمولی طول عمر بیشتری دارند.

باتری ماشین هگزا
باتری ماشین هگزا

نمایندگی باطری هگزا کره

باتری ماشین هگزا جز باطریهای برند A در دنیا است که به بیش از یک صد و پنجاه کشور دنیا از جمله ایران صادر می شود. به علت طول عمر بالا و کیفیت خوب باطری هگزا اکثر کارخانه های خودرو سازی در کره از باطری هگزا به عنوان باطری فابریک بر روی خودروهای تولید شده استفاده میکنند مانند شرکت خودروسازی هیوندای و کیا موتورز. باطری هگزا دارای تائیدیه از استاندارد اروپا می باشد.

معرفی شرکت سازنده باطری هگزا

نمایندگی باتری هگزا
نمایندگی باتری هگزا کره

شرکت سازنده باطری هگزا یعنی دلکور باطری(Delkor battery) معتبرترین کمپانی تولید باطری در کره جنوبی است.

شرکت دلکور در سال 1985 با مهگزات کمپانی بزرگ جنرال موتورز آمریکا تاسیس گردید و در سال 1987 به عنوان اولین کمپانی کره ای شروع به تولید باتری های کلسیوم ام اف نمود. کمپانی دلکور پس از ادغام با گروه تجاری جانسون کنترل با توسعه تکنولوژی و ارتقای فن آوری های تولید و ظرفیت تولید 10 میلیون باتری در سال به پیشروترین و بزرگترین کمپانی تولید باتری بدل گردید که بیشترین سهم بازار جهان و به خصوص ایران را به خود اختصاص داده است.

 باطری هگزا ساخت کجاست؟

باطری هگزا محصول شرکت دلکور باطری کره می باشد. هگزا یکی از معتبر ترین برندهای باطری در جهان است. اکثر کارخانجات خودرو سازی در کشور کره از باطری هگزا به عنوان باطری فابریک خودرو تولید شده استفاده میکنند. باطری هگزا دارای تاییدیه استاندارد اروپا است ودر اکثر کشور های اروپایی استفاده می شود.

سالهاست که باطری هگزا در ایران مورد استفاده قرار گرفته است و به علت دوام عالی و عمر بالا در داخل کشور طرفداران بیشماری دارد. باطری Hexa جزو بهترین و با کیفیت ترین باطریهای تولید شده در کشور کره می باشد. تمامی باطری های تولید شده در شرکت دلکور باطری مانند هگزا جزو گرید (A) در تولید باطری می باشند.

معرفی محصولات شرکت دلکور کره (هگزا)

 یکی از دلایل خوشنامی باطری های این شرکت این است که در حال حاضر اکثر خودروسازان مطرح دنیا که از این باطری روی محصولات خود استفاده می کنند. محصولات تولیدی این شرکت برای انواع مختلف ماشین های داخلی و خارجی قابل استفاده می باشد. با آغاز تولید باتری های کلسیومی calcium MF در سال 1987 ، دلکور توانست با تکیه بر کیفیت بالای محصولات خود به تامین  کننده اصلی برند‌های خودروسازی کره‌ای و ژاپنی همچون کیا، هیوندای، سانگ یانگ، تویوتا، هوندا، نیسان، ایسوزو، سوزوکی و … تبدیل شود.

کلیه باتری های متعلق به این کمپانی مزایای زیر را دارند. باتری Hexa نیز یکی از برندهای شرکت دلکور برند هگزا باتری می باشد که دارای نامی آشنا و از خصوصیات آن موارد زیر است.

 • عدم نیاز به نگهداری
 • جدا کننده پوشش دار برای حداقل مقاومت الکتریکی در زمان استارت
 • بافت و میکروفیبر ویژه برای حداکثر دوام صفحات و کاهش فرسودگی
 • ایمنی بالا بعلت جدار مقاوم به نفوذ جرقه
 • استارت مطمئن
 • عملکرد الکتریکی مطمئن
 • حداقل افت شارژ

ویژگی های باتری هگزا کره ای

کیفیت باتری هگزا دلکور
کیفیت باتری هگزا دلکور
 • صفحات سربی باتری هگزا کره به روش اکسپند متال تولید می شوند که این روش تولید از جدیدترین روش های تولید صفحات باتری به حساب می آید.
 • شرکت های خودروسازی کیا,  شرکت خودروسازی هیوندا , شرکت خودروسازی تویوتا و… باطری های مصرفی تولیدات خود را از شرکت دلکور تهیه می نمایند.
 • همانطور که می دانید گرمای بسیار زیاد یکی از مهمترین عوامل خرابی باتری به حساب می آید. جنس بدنه باتری هگزا از بهترین ها بوده که با گرمای بسیار مقابله می کند.
 • دارای چشمی باتری مناسب برای تعیین غلظت اب و اسید داخل باتری می باشد.
 • باتری Hexa خاصیت کلسیم، سیلد اسید را دارند که اصطلاحا در ایران به آن اتمی گفته می شود.
 • داخل باطری هگزا کره ای از 6 صفحه درست شده است که در هر یک، صفحات مثبت و منفی از همدیگر جدا شده اند.
 • یکی از مزایای باتری هگزا نشانگر وضعیت شارژ S.O.C میباشد.
 • باطری Hexa بدون نیاز به مراقبت و نگهداری
 • طول عمر بالا با قدرت استارت فوق العاده در شرایط آب و هوایی سرد و گرم
 • همچنین دارای نشانگر وضعیت باطری
 • تولید شده با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا
 • باطری ماشین هگزا مورد استفاده در کمپانی خودرو سازی مزدا , هیوندای و تویوتا.
 • باطری Hexa مناسب برای انواع پژو . سمند . پراید . تیبا و ال 90.
 • صفحات کلسیمی کیفیت بسیار بالا و طول عمر زیاد می باشد.
 • طول عمر باطری هگزا دلکور بین دو تا دو نیم سال می باشد.
 • این باطری در شرایط سخت آب و هوایی بیش از هر باطری دیگری دوام میاورد.

از کجا بدانیم باتری هگزا اصل کره است؟

باتری هگزا کره اصل یا تقلبی
باتری هگزا کره اصل یا تقلبی؟

باتری هگزا را فقط با این لوگو خریداری بفرمائید.

بروی باطری هگزا manufactured by delkor corporation حک شده و یکی از نشانه های هگزا اصل می باشد.

باتوجه به سالم بودن قطبین باتری و تاریخ روی باتری هگزا میتوان به دست دوم یا تقلبی بودن آن پی برد.(در صورت تعویض تاریخ باتری شکل ظاهری آن خراب می شود)

باطری اصلی هگزا را فقط از نمایندگیهای مجاز باطری تهیه نمائید.جهت خریداری باطری اصلی هگزا و استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش باطری هگزا را حتما از فروشگاههای مجاز و معتبر فروش باطری تهیه نمائید.

نکته: به دلیل شرایط تحریم حدود یک سال می باشد که این برند باتری وارد ایران نمی شود و در حال حاضر باتری های موجود با این برند تقلبی هستند.

نحوه محاسبه تاریخ تولید باتری هگزا دلکور

تاریخ باتری هگزا
تاریخ باتری هگزا

نحوه محاسبه تاریخ تولید باطری هگزا کره و سایر محصولات دلکور باطری بدین طریق است: بر روی باطری هگزا دلکور یک شماره سریال دارای شش پارامتر حک شده است. مثال: (۸MKD03)

اولین عدد از سمت چپ نشان دهنده سال تولید باطری می باشد. در مثال بالا عدد ۸ یعنی باطری در سال ۲۰۱۸ تولید شده است.

دومین حرف از سمت چپ نشان دهنده ماه تولید باطری است و روش محاسبه آن بدین صورت است.

A= ماه اول

B=ماه دوم

C=ماه سوم

D=ماه چهارم

E=ماه پنجم

F=ماه ششم

G=ماه هفتم

H=ماه هشتن

J=ماه نهم

K=ماه دهم

L=ماه یازدهم

M=ماه دوازدهم

در این جدول حرف( I) به علت شباهت به عدد ۱ در نظر گرفته نشده است.

 1. پس در مثال بالا M یعنی باطری تولید ماه دوازدهم است.
 2. حرف سوم از سمت چپ نشان دهنده خط تولید جهت پی گیری های فنی می باشد.
 3. حرف چهارم از سمت چپ نشان دهنده شیفت تولید (شب یا روز ) میباشد.
 4. عدد پنجم و ششم باهم نشان دهنده روز تولید میباشد در مثال بالا ۰۳ یعنی باطری در روز سوم ماه تولید شده است.

گارانتی باطری هگزا دلکور در کیان باتری

گارانتی باتری هگزا دلکور کره
گارانتی باتری هگزا دلکور کره

باطری هگزا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش و باتری ماشین هگزا جز باطریهای برند A در دنیا می باشد.باتری هگزا Hexa دارای دوازده ماه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر است.

جهت آشنایی با کلیه برند های باتری تولیدی در کره جنوبی به این لینک مراجعه نمایید: تولید کنندگان باتری خودرو در کره جنوبی

 قیمت باطری هگزا کره

جهت اطلاع از قیمت به روز  و آخرین قیمت باتری Hexa می توانید به صورت ۲۴ ساعته با امداد باطری کیان در تماس باشید. قیمت باطری ماشین مارک هگزا و مشاوره در مورد خرید باطری را فقط از ما بخواهید. فقط با یک تماس باطری هگزا دلکور را در اسرع وقت در محل خود دریافت نمائید.

توجه: لیست قیمت باطری هگزا دلکور در زیر با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باتری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

مشخصات فنی آمپراژ باطری هگزا دلکور

تولید باطری در تمامی آمپرهای لازم بر ای خودروهای سواری و تولید باطری در ابعاد مختلف برای انواع خودرو طبق استاندارد همان خودرو از ویژگی های باطری هگزا می باشد.

 باطری هگزا با توچه به آمپراژ آن در خودروهای سبک، مثل سواری، ون،آمبولانس و خودروهای سنگین همچون تریلی، کامیون، کامیونت و مینی بوس و اتوبوس مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید باطری در تمامی آمپرهای لازم بر ای خودروهای سواری و تولید باطری در ابعاد مختلف برای انواع خودرو طبق استاندارد همان خودرو از ویژگی های باطری برند دلکور می باشد. باطری دلکور دارای باطری فابریک برای انواع خودرو مانند پراید پژو تیبا ۲۰۶ ۲۰۷ رانا سمند رنو ماکسیما زانتیا انواع هیوندای و کیا بنز و بی ان و نیسان مزدا فولکس و انواع دیگر ماشینهای موجود در بازار می باشد.

خرید باتری هگزا دلکور

شما جهت خرید این باتری می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی با شماره 02188882222 و یا به صورت اینترنتی از طریق وبسایت کیان باتری با کلیک روی لینک زیر از قیمت روز این باتری مطلع و به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی باتری انتخابی خود را سفارش دهید.

جهت خرید باطری هگزا و اطلاع از قیمت این محصول می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

خرید باتری های شرکت دلکور (هگزا)

همچنین اگر شما اطلاع کافی از باتری مناسب ماشین خودتان ندارید می توانید از اطلاعات صفحه زیر ( لینک پایین) استفاده کنید.

باتری مناسب خودروها

لطفا اگر تجربه یا سوالی از این برند باتری دارید در فرم انتهای صفحه به اشتراک بگذارید. کارشناسان کیان باتری به صورت 24 ساعت و شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
7 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
هادی
هادی
2 ماه پیش

سلام
از نمایندگی شهرستان باتری 66 آمپر مارک هگزا خریداری کردم، پس از 6ماه باتری رو ماشین خراب شد و ماشین استارت نمیزد، رفتم پیش نمایندگی و موضوع رو اعلام کردم، چون باتری گارانتی یکساله داشت، زحمت کشیدن پس از یک هفته واسم تعویض کردن، اما یه باتری دیگه بهم دادن مارک هگزا نبود، گفتن شرکت اینو فرستاده، اینم تولید همون شرکت هست فقط یه مارک دیگه هست.
خاستم ببینم چنین چیزی امکان‌پذیر هست، یا نمایندگی موظف هست همون مارک هگزا بهم بده؟

علی اصغر
علی اصغر
2 سال پیش

سلام دوست عزیز بنده واسه ۴۰۵ میخوام چند آمپر خوبه وقیمتش چنده؟

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  علی اصغر
2 سال پیش

با سلام ظرفیت استاندارد باتری خودروی شما 66 آمپر پایه کوتاه قطب چپ با قالب L3 است و در صورت نیاز و استفاده از موارد مصرفی بیشتر از باتری 74 آمپر پایه کوتاه قطب چپ با قالب L3 نیز می‌توانید استفاده نمائید. ما در مجموعه کیان باتری تلاش نموده‌ایم برای انتخابی راحت‌تر، بهتر و دقیق‌تر، انواع مختلفی از باکیفیت‌ترین محصولات تولید شده در سطح کشور را گردآوری نموده و همزمان به شما مشتریان عزیز ارائه نمائیم، با این اقدام شما می‌توانید تنها با انتخاب محصول مورد نظر خود، آن را در اسرع وقت جلوی درب منزل تحویل بگیرید. جهت کسب… خواندن ادامه ...

جواد شجاعی
جواد شجاعی
2 سال پیش

سلام هگزا 200 امپر پهن داری الان

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  جواد شجاعی
2 سال پیش

با سلام
باتری های 200 امپر موجود در شرکت اوربیتال قرمز سپاهان میباشد که 15 ماه ضمانت پس از فروش نیز دارند

شاهوردی
شاهوردی
4 سال پیش

سلام باتری ماشینم در یه تصادف تغییر شکل داده هنوز گارانتی داره آیا شامل میشه؟

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  شاهوردی
4 سال پیش

سلام دوست عزیز خیر باتری شما از گارانتی خارج شده است.

سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش