باتری لیدر محصول کارخانه پاسارگاد صنعت باطری

3.9
(88)

باتری مارک لیدر به انگلیسی Leader یکی از برندهای کارخانه تولیدی پاسارگاد صنعت باطری می باشد. شرکت پاسارگاد صنعت باتری در سال 1396 این برند را به مجموعه برندهای باتری های تولیدی خود اضافه کرد. این محصول برای استفاده در خودروهای سواری و خودرو سنگین و در آمپراژهای مختلف تولید و به فروش می رسد.

باتری ماشین لیدر Leader
باتری ماشین لیدر Leader

نمایندگی باتری لیدر پاسارگاد صنعت

 نمایندگی باتری لیدر
نمایندگی باتری لیدر پاسارگاد صنعت

باتری لیدر ساخت کجاست؟

باتری لیدر خارجی نیز تولید می شود که از نظر نوع مارک و نوشته با برند ایرانی فرق دارد و البته تو بازار ایران نیز برند خارجی لیدر موجود نمی باشد.

ساخت باطری های شارژ در جلد با پایه سیلد کلسیم شركت پاسارگاد صنعت باطری در سال ۱۳۸۷ با هدف تولید سالیانه ۱۰۰۰۰۰۰  دستگاه انواع باطری های شارژ در جلد با پایه سرب کلسیم تاسیس گردید.

کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی گرمسار (استان سمنان) در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و زیر بنای تولیدی ، رفاهی و اداری ۳۹۰۰ مترمربع و در فروردین سال ۱۳۹۰ با نصب دستگاههای تمام اتوماتیک از بهترین سازندگان جهان با تکنولوژی روز دنیا به تولید آزمایشی و در شهریور ۱۳۹۰ شروع به تولید انبوه با برند لیدر نموده است.

اين شركت از بدو امر با پشتوانه تلاش، تجربه و دانش نيروهاي متخصص خويش اقدام به توليد محصولاتی با بهترين كيفيت در مقايسه با محصولات مشابه خود نمود كه پيرو آن در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ تأييديه از مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتی ايران و بطور مستمر جهت كيفيت محصولات خود، باطری های تولیدی را به تمامی نمایندگی های مجاز در سراسر کشور عرضه می دارد.

گزارشی از معرفی کارخانه سازنده باطری لیدر

شركت پاسارگاد صنعت باطری هم اكنون با تكيه بر توان سخت افزاری، نرم افزاری و نيروهای متخصص خود دارای ظرفيت توليدی در حدود ۳۵۰.۰۰۰ عدد در سال بوده و توانمندی توليد انواع باطری های استاندارد و مخصوص را دارا مي باشد. این این شرکت باتری با آمپراژهایی نظیر : 50 الی 74 آمپر ساعت را تولید می کند.

مشخصات باتری لیدر (پاسارگاد صنعت)

  • باتری های لیدر که برای خودروهای سواری ساخته شده اند بیشترشان از نوع خشک اتمی هستند اما باتری های اسید دریچه دار نیز تولید می شود که نیاز به تعویض آب باتری دارند.
  • بر روی باتری رقمی نوشته شده که با عدد 5 شروع می شود. دو رقم بعد از 5 نشان دهده آمپراژ باطری می باشد.
  • مثلا 57412 ، باتری 74 آمپر می باشد.
  • عبارت SMF اختصاری Sealed Maintenance Free می باشد که نشان می دهد باتری نیاز به نگهداری و تعویض آب اسید ندارد و خشک اتمی است.
  •  باتری های مارک لیدر برای خودروهای سواری از نوع خشک اتمی و کلسیمی هستند. عبارت leader of quality روی باتری درج شده است که به معنی پیشران کیفیت می باشد.

باتری اتمی لیدر

مشخصات باتری لیدر
مشخصات باتری لیدر

امروزه کارخانه های تولید کننده باطری تولیداتشان را به دو صورت عرضه می کنند.
۱ باطریهای #سیلد
۲ باطریهای#غیرسیلد یا اتمی (کلسیمی)

تفاوت عمده در این دو نوع باطری جنس صفحات داخل باطری می باشد.

باتری های اصطلاحا اتمی لیدر که اشتباها به باطری خشک در کشور ما معروف است و مصرف کنندگان تصورشان بر این است که داخل این نوع باطریها الکترولیت (اسید)وجود ندارد این یک تصور اشتباه است. داخل این باطری ها مانند باطریهای اسیدی الکترولیت یا همان اسید وجود دارد. ولی به دلیل جنس و نوع صفحات داخل باطری الکترو لیت آن کاهش نمی یابد و نیازی به چک کردن سطح اسید آن نیست . برای همین این نوع باطریها را باطریهای بدون نیاز به مراقبت می نامند (Maintenance free)

جدید ترین نوع این باطری ها، باطری های سیلد کلسیم و سیلد سیلور کلسیم (باتری لیدر) هستند. باطری هایی که روی آنها نوشته شده Calcium MF از دسته باطریهای اتمی می باشند. اما نکته ای که در مورد باطری های اتمی (باتری لیدر) مطرح است این است که چگونه میتوانیم از شارژ ویا دشارژ شدن باطری آگاه شویم؟

ساده ترین روش برای این کار چک کردن چشمی روی باطری است که دارای سه حالت است. حالت سبز رنگ که نشان از شارژ بودن باطری است. حالت سیاه رنگ که نشان ضعیف شدن باطری است و حالت سفید که نشان دهنده تخلیه شدن باطری است که اگر با شارژ کردن باطری مجددا باطری تخله شود نشان دهنده خراب بودن باطری می باشد و باید نسبت به تعویض باطری اقدام نمایید.

اما باطری های اسیدی که روی هر یک از خانه های باطری یک درب تعبیه شده که جمعا شامل شش درب روی باطری می باشد. برای جلوگیری از کاهش سطح الکترو لیت باطری باید درب را باز کرد و آن را چک کنید و در صورت لزوم به آن آب مقطر اضافه کرد.

مشخصات باتری اتمی Leader

باطریهای اتمی به علت نوع صفحات آن که کلسیمی است دارای طول عمر بیشتری نسبت به نوع اسیدی آن می باشد و همچنین چون نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی ندارند مورد توجه بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفته است.

و همچنین باطریهای اتمی به علت بسته بودن قالب باطری به هیچ وجه اسید داخل آن از باطری خارج نمی شود و باعث کثیف شدن بدنه خودرو و آسیب به سیم کشی و بدنه خودرو نمی شود مگر در صورتی که دینام ماشین به علت نقص فنی باطری را بیش از حد نیاز شارژ کند.

بنابر این باطریهای اتمی به علت طول عمر بیشتر، تمیز بودن، و بی نیاز از مراقبت بودن نسبت به نوع اسیدی آن برای مصرف کننده به صرفه تر و مطمئن تر می باشد. ولی اگر باطری شما اسیدی است نگران نباشید فقط باید مراقب آن باشید تا زود خراب نشود.

چک کردن سطح الکترولیت باطری تمیز کردن قطبهای باطری جهت جلوگیری از سولفاته شدن و همین طور استفاده از آب مقطر استاندارد از جمله کارهایی است که شما می توانید برای کار کرد بهتر باطری اسیدی خود انجام دهید.

کیفیت باطری لیدر

کیفیت باتری لیدر پاسارگاد صنعت
کیفیت باتری لیدر پاسارگاد صنعت

توجه داشته باشید بر خلاف کارخانه های خارجی که برندهای یک کارخانه تولید دارای خطوط تولید متفاوتی و تکنولوژی های ساخت دیگری هستند

بیشتر برندهای تولیدی کارخانه های ایرانی تنها اسمشان فرق می کند و یا با کیفیت نزدیک به هم و یا بدون هیچ فرقی در یک خط تولید می شوند.

گارانتی باتری های شرکت پاسارگاد صنعت (لیدر)

تمام محصولات شرکت پاسارگاد صنعت باطری دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

جهت آشنایی با کلیه برندهای باتری تولید در ایران، به این لینک مراجعه نمایید: کارخانه های تولید باتری در ایران

قیمت باتری لیدر

در زمان خرید باتری ماشین لیدر برخی از نکات مورد توجه قرار می گیرد که البته در قیمت ها نیز تأثیرگذار بوده است. از نکات قابل توجه در زمان خرید باتری ماشین عبارت اند از:

  • بررسی مشخصات و ابعاد فیزیکی
  • کشور و برند سازنده باتری
  • توجه به قیمت انواع باتری
  • بررسی آمپراژ باتری ها
  • کنترل گارانتی باتری

شما برای اطلاع از قیمت روز و خرید محصولات پاسارگاد صنعت (باتری های مشابه برند لیدر) می توانید با شماره 88200200 تماس گرفته و یا از این لینک استفاده کنید:

خرید اینترنتی محصولات پاسارگاد باتری

 لیست قیمت باطری لیدر

توجه: قیمت روز باطری لیدر در زیر با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باتری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

مشخصات فنی آمپراژ باتری لیدر

مشخصات فنی آمپراژ باتری لیدر
مشخصات فنی آمپراژ باتری لیدر

باید به این نکته توجه داشت که باطری چه اتمی باشد و چه اسیدی باید متناسب با خودرو شما انتخاب شود اگر خودرو شما به یک باطری ۷۴ (باتری لیدر) آمپر نیاز دارد ولی شما باطری آمپر پائین تر استفاده کنید قطعا طول عمر باطری کاهش خواهد یافت.

این یک تصور اشتباه خواهد بود که گاها گفته می شود مثلا یک باطری ۵۵ آمپر اتمی قدرتی معادل یک باطری ۶۰ آمپر اسیدی دارد که اصلا یک نظریه علمی نمی تواند باشد. پس در مورد انتخاب آمپر باطری به اتمی یا اسیدی بودن آن توجه نکنید.

در مورد انتخاب آمپر باطری ماشین خود با یک برقکار خودرو مشورت نمائید و اگر خودرو شما مجهز به سیستم صوتی یا لامپ پر قدرت ویا هر گونه وسیله برقی که بعدا به خودرو اضافه کرده اید برقکار خودرو را در جریان قرار دهید چون این مسئله روی تعیین آمپر مناسب برای خودرو شما اهمیت ویژه ای دارد.

باتری سیلد 55 آمپر لیدر

ابعاد: 241*174*190 میلیمتر

ولتاژ: 12 ولت

گارانتی: 12 ماه کاغذی

نوع ساخت: سیلد خشک

مناسب ماشین های: 206 ، پراید

وزن: 15.5 کیلوگرم


 باتری اتمی 60 آمپر Leader

ابعاد: 241*174*190 میلیمتر

ولتاژ: 12 ولت

گارانتی: 12 ماه کاغذی

نوع ساخت: سیلد خشک

مناسب ماشین های: پژو 206 , پژو 207

وزن: 16 کیلوگرم


باطری 70 آمپر لیدر

ابعاد: 231*174*220 میلیمتر

ولتاژ: 12 ولت

گارانتی: 12 ماه کاغذی

نوع ساخت: سیلد خشک

مناسب ماشین های: اسپرتیج , اپتیما , توسان

وزن: 18 کیلوگرم


باطری لیدر 74 آمپر

ابعاد: 275*174*190 میلیمتر

ولتاژ: 12 ولت

گارانتی: 12 ماه کاغذی

نوع ساخت: سیلد خشک

مناسب ماشین های: سمند , پژو 405 , پژو پارس و … ,

وزن: 19 کیلوگرم


اگر می خواهید بدانید کدام باتری مناسب خودروی شما می باشد می توانید با توجه به مدل خودروهای خودتان از طریق لینک زیر باتری را انتخاب کنید.

باتری مناسب خودروها

لطفا اگر تجربه یا سوالی از این برند باتری دارید در فرم انتهای صفحه به اشتراک بگذارید. کارشناسان کیان باتری به صورت 24 ساعت و شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
20 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
یاسری
یاسری
4 سال پیش

سلام این برند آمپر بالای 100 نداره؟

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  یاسری
4 سال پیش

سلام دوست عزیز. چرا دارند.

احمدی
احمدی
3 سال پیش

سلام
من کارت ضمانت باطری لیدر را گم کرده ام برای استفاده از ضمانت آن بایستی چکار کنم
متشکرم

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  احمدی
3 سال پیش

سلام دوست عزیز در صورتی که گارانتی باتری را گم کره اید باتری شما شامل گارانتی نمی باشد.

امیرحسین خانی
امیرحسین خانی
3 سال پیش

سلام

درمسافرت به شهراردستان باتری لیدر55 خریدم اما فروشنده گفت برای ضمانت به سایت مراجعه کنم و کارتی به بنده نداد.الان به چه صورتی برای گارانتی اقدام کنم.

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  امیرحسین خانی
3 سال پیش

با سلام
برای اطلاع از شرایط گارانتی به سایت پاسارگاد صنعت باتری مراجعه کنید .

رضا
رضا
3 سال پیش

دیشب تاریخ 1400/3/17باطری لیدر55امپر خریداری کردم .یک چونکه 50امپرتحویل دادم 30هزارتومان اضافه گرفت .دو اینکه بشمار10004510شماره سریال باطری ارسال کردم و تحویل داده شد ولی تاییدیه گارانتی نیامدلطفا

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  رضا
2 سال پیش

سلام. اخذ اختلاف داغی همه جا است و طبیعی است. ممکن است سامانه مشکل داشته باشد. از خدمات مشتریان این شرکت سوال کنید و یا از جایی که خریداری کرده اید.

فرزاد
فرزاد
2 سال پیش

سلام ۵۰ آمپر روی پراید جواب میده ؟

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  فرزاد
2 سال پیش

با سلام
ظرفیت استاندارد باتری خودروی شما 50 آمپر پایه کوتاه قطب چپ با قالب L2 است اما در صورتی که نیاز بوده و موارد مصرفی بیشتری دارید از باتری 55 و 60 آمپر پایه کوتاه قطب چپ با قالب L2 نیز می‌توانید استفاده نمائید.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت کیان باتری به شماره تلفن 88200200 تماس حاصل نموده و مشاوره دریافت نمائید.

عباس نعمتیان
عباس نعمتیان
1 سال پیش

تشکر از کلیه عزیران زحمت کش تولید باطری لیدر

شهرام
شهرام
1 سال پیش

سلام قیمت باطری ۶۶ امپر چنده؟واین که اختلاف قیمت با نمایندگی ها و فروشگاها میدین چقدمیتونه باش

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  شهرام
1 سال پیش

با سلام
در حال حاضر متاسفانه این محصول را در مجموعه کیان باتری موجود نداریم و اگر در این صفحه لیست قیمتی مشاهده نموده اید قطعا قیمت آن به روز نیست.
توصیه می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و اطلاع از موجودی می‌توانید با شرکت کیان باتری به شماره تلفن 88200200 تماس حاصل نمائید.

رضا
رضا
1 سال پیش

شما همه باطري زدين ولي فقط دو تا باطري دارين من ليدر ٧٠ آمپر ميخوام

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  رضا
1 سال پیش

با سلام
متاسفانه محصولات این شرکت را در حال حاضر موجود نداریم. محصولاتی که در وبسایت شرکت کیان باتری معرفی شده اند فقط به لحاظ معرفی و آشنایی مشتریان با کلیه محصولات تولیدی داخل کشور است.
ما در مجموعه کیان باتری تلاش نموده‌ایم برای انتخابی راحت‌تر، بهتر و دقیق‌تر، انواع مختلفی از باکیفیت‌ترین محصولات تولید شده در سطح کشور را گردآوری نموده و همزمان به شما مشتریان عزیز ارائه نمائیم، با این اقدام شما می‌توانید تنها با انتخاب محصول مورد نظر خود، آن را در اسرع وقت جلوی درب منزل تحویل بگیرید.

محسن
محسن
1 سال پیش

سلام.باطری ماشینم بعداز۴ماه ازکارافتادوبردم نمایندگی،چون گارانتی داشت،پس ازچک کردن تعویضش کردولی مبلغ۱۵۰ هزارتومان بقول خودش بابت هزینه ارسال ازم گرفت.لطفا توضیح بدیداین کارقانونی است وازطرف شرکت ابلاغ شده.باطری ۶۰ آمپر لیدر

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  محسن
1 سال پیش

با سلام
شرکت های مختلف معمولا جهت خدماتی که دز زمینه خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه میدهند، هزینه ای را تحت عنوان هزینه خدمات از مشتری دریافت می کنند و این دریافت وجه اشکالی نخواهد داشت.

خالید
1 سال پیش

باتری عالی
لرزش ماشین رو به علت برق رسانی مناسب صفر میکند
در واقع عالی

منوچهر بابایی
منوچهر بابایی
11 ماه پیش

همین کارت گم بشه گارانتی نداره پس سیستم چی میشه

میلاد
میلاد
10 ماه پیش

سلام من یه باطری لیدر 66 آمپر از تبریز گرفتم ولی کاغذ امضا نکردند هنوز نیستم رو ماشین تو کارتن هست تو ارومیه نمایندگی دارید امضا کنه این گارانتی را.

سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش