باتری سوپریم Supreme شرکت گلوبال

4.9
(25)

باتری مارک سوپریم به انگلیسی Supreme از محصولات کارخانه گلوبال کره جنوبی می باشد. شرکتی که در شناخته شدن صنعت باتری کره در جهان تاثیر به سزایی داشت. شرکت گلوبال تولیدکننده‌ی باتری سوپریم یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال بزرگترین تولیدکنندگان باطری می باشد و به علت مناسب بودن قیمت محصولات آن، در ایران طرفداران زیادی دارد.

SMF که برای مشخصات فنی این باطری ها درج می شود اختصاری عبارت Sealed Maintenance free می باشد. باطری های سوپریم از نوع سیلد خشک می باشند و نیاز به تعویض آب باطری ندارند و این باتری ها از نوع سرب – کلسیم هستند که نسبت به باتری های معمولی سرب اسید طول عمر بیشتری دارند.

باطری ماشین سوپریم
باطری ماشین سوپریم

معرفی شرکت سازنده باتری سوپریم (گلوبال)

شرکت سی بنگ گلوبال باتری سوپریم
شرکت سی بنگ گلوبال باتری سوپریم

یکی از شرکت‌های صنعتی که نقش به سزایی در شناخته شدن صنعت باطری کره ای در جهان را داشت، شرکت گلوبال باتری است. بیش از نیم قرن (یعنی از سال 1952)  از تشکیل این کمپانی میگذرد و آن‌ها همواره در مسیر نوآوری و به‌روزرسانی محصولات خود در تلاش بوده اند.

نمایندگی باطری سوپریم گلوبال

 متاسفانه از سال 2010 کیفیت این محصولات اندکی پایین تر از سطح انتظار ظاهر شد ولی به دلیل قیمت مقرون به صرفه، می‌شد از آن چشم پوشید. گلوبال باطری هنوز طرفداران بسیاری در ایران دارد. به هرحال رشد این کمپانی صرفاً به دلیل یک نماینده برای باتری‌های کره‌ای نبود. امروزه Global باتری جزو 5 برند موفق در صادرات محصولات خودرو است که در 130 کشور به عسوپریمن یک صادر کننده جهانی باتری خودرو شناخته می‌شود.

در عرصه‌ی رقابتی هدف گلوبال باتری رفتن به صدر جدول باتری های کره ای و باقی ماندن و پیشرفت کردن بین 5 برند باتری برتر جهانی است.

معرفی محصولات شرکت سی بنگ گلوبال  (سوپریم)

دامنه‌ی محصولات این کمپانی بسیار گسترده است و از باتری خودروهای سواری گرفته تا باطری‌های صنعتی مثل Ni-MH را شامل می‌شود. گلوبال باطری در کنار فعالیت های خود به مسائل محیط زیستی و آینده‌ی زمین نیز توجه کرده و تلاش می‌کند تا باتری های استاندارد و با کمترین آسیب و آلودگی برای کره‌ی زمین تولید کند.

شعار شرکت Sebang Global این است: “آینده چیزی نیست که خودبه‌خود می‌آید، بلکه آینده چیزی‌ست که ما آن را میسازیم.”

باتری‌های سیلد یا همان باتری اتمی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دیگر لزومی به انجام اقداماتی همچون اضافه کردن آب به داخل باتری نیست. کلیه باتری های متعلق به این کمپانی مزایای زیر را دارند. باتری Supreme نیز یکی از برندهای شرکت گلوبال می باشد که دارای نامی آشنا و از خصوصیات آن موارد زیر است.

 • عدم نیاز به نگهداری
 • در ضمن این باتری‌ها در زمان شارژ شدن مقدار اندکی گاز در ولتاژ معمولی آزاد می کنند که به سبب آن میزان کاهش آب در این باتری‌ها بسیار پایین است. و در نتیجه نسبت به باطری‌های معمولی طول عمر بیشتری دارند.
 • ایمنی بالا بعلت جدار مقاوم به نفوذ جرقه
 • استارت مطمئن
 • عملکرد الکتریکی مطمئن
 • حداقل افت شارژ

کیفیت باطری سوپریم

کیفیت باتری Supreme
کیفیت باتری Supreme

باطری سوپریم جزو بهترین و با کیفیت ترین باطریهای تولید شده در کشور کره میباشد. باتری سوپریم در بیش از یک صد و بیست کشور دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و به علت کیفیت خوب و طول عمر بالا در ایران نیز طرفداران بیشماری دارد.

نکته: تمامی باتری های ساخت شرکت گلوبال از لحاظ کیفیت هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

 • باطری کلسیومی با عملکرد بالای خود توسط تکنولوژی آلیاژی خاصی باعث افزایش طول عمر باطری و کاهش میزان اسید و تخلیه خودبخودی باطری میگردد. 
 • امنیت و دوام بالایی دارد و باعث کاهش مصرف آب توسط جداسازی اسید و هوا می شود.
 • داشتن سوپاپ نماینگر شارژ باطری
 • دستگیره مخصوص جهت حمل آسانتر باطری در انبار و فروشگاه
 • مقاومت بالا در برابر لرزش. داخل دیواره های آن صفحات نگهدارنده ای مقاومی تعبیه شده که در شرایط بد جاده ای از لرزش جلوگیری می کنند.
 • مقاومت بالای قطب ها. استفاده از تکنولوژی ژرمن هوفمن که باعث مقاومت بالای قطب ها شده و مانع از پاک شدن رنگ قطب ها می شود.
 • مهارکننده آتش می باشد. باعث کاهش نشت اسید شده و از انفجارهای ناشی از جرقه های بیرونی می باشند، جلوگیری می کند. 
 • باطری سوپریم توانایی استارت زدن تا دمای (-۱۸) درجه را دارد. و از مقاومت زیادی در شرایط سخت جوی برخوردار است.
 • این باتری در اتومبیل ها، ماشین های سنگین، ماشین های کشاورزی و دستگاه های UPS استفاده می شود.
 • باطری اتومبیل سوپریم برترین باطری کره ای بر اساس تائید موسسه استاندارد جهانی و همچنین برنده نشانه اول از موسسه استاندارد کره جنوبی می باشد.

تشخیص باطری سوپریم اصل از تقلبی

باتری سوپریم کره ای
باتری سوپریم کره ای

باتری Supreme را فقط با این لوگو خریداری بفرمائید.

باتری برند سوپریم دارای حک برجسته که نشان دهنده اصل و کره ای بودن آن است می باشد. 

باتوجه به سالم بودن قطبین باتری و تاریخ روی باتری سوپریم میتوان به دست دوم یا تقلبی بودن آن پی برد. (در صورت تعویض تاریخ باتری شکل ظاهری آن خراب می شود)

باطری اصلی سوپریم را فقط از نمایندگیهای مجاز باطری تهیه نمائید. جهت خریداری باطری اصلی سوپریم و استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش باطری سوپریم را حتما از فروشگاههای مجاز و معتبر فروش باطری تهیه نمائید.

نکته: به دلیل شرایط تحریم حدود یک سال می باشد که این برند باتری وارد ایران نمی شود یا به صورت قاچاق وارد شده است و در حال حاضر باتری های موجود با این برند تقلبی هستند.

نحوه محاسبه تاریخ تولید باتری سوپریم

نحوه محاسبه تاریخ تولید باطری سوپریم کره و سایر محصولات گلوبال باطری بدین طریق است: بر روی باطری سوپریم گلوبال یک شماره سریال دارای شش پارامتر حک شده است.

محاسبه تاریخ تولید باتری سوپریم
محاسبه تاریخ تولید باتری سوپریم

بطور مثال KH1C24

 • حرف اول و دوم از چپ: نشان دهنده سریال خط تولید می باشد.
 • حرف سوم از چپ: نشان دهنده سال تولید باتری می باشد. به عسوپریمن مثال 7 برابر سال 2017 میلادی و 8 برابر سال 2018 میلادی می باشد.
 • حرف چهارم از چپ: نشان دهنده ماه تولید باتری به ترتیب حروف الفبا انگلیسی می باشد. در این مثال حرف C ماه سوم میلادی را نشان می دهد.
 • حرف پنجم و ششم از چپ: نشان دهنده روز تولید باتری می باشد. در مثال بالا روز 24 ماه نشان داده شده است.

دومین حرف از سمت چپ نشان دهنده ماه تولید باطری است و روش محاسبه آن بدین صورت است.

A= ماه اول

B=ماه دوم

C=ماه سوم

D=ماه چهارم

E=ماه پنجم

F=ماه ششم

G=ماه هفتم

H=ماه هشتن

J=ماه نهم

K=ماه دهم

L=ماه یازدهم

M=ماه دوازدهم

نکته: لازم به ذکر است که در درج ماه تولید از حرف I به دلیل شباهت آن با عدد 1 استفاده نمی شود.

گارانتی باطری سوپریم در کیان باتری

این برند باتری تولید کمپانی گلوبال کره دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 6 ماهه می باشد. باتری سوپریم Python  شرکت گلوبال دارای شش ماه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر است.

جهت آشنایی با کلیه برند های باتری تولیدی در کره جنوبی به این لینک مراجعه نمایید: تولیدکنندگان باتری خودرو در کره جنوبی

 قیمت باطری سوپریم کره

جهت اطلاع از قیمت به روز  و آخرین قیمت باتری Supreme می توانید به صورت ۲۴ ساعته با امداد باطری کیان در تماس باشید. قیمت باطری ماشین سوپریم و مشاوره در مورد خرید باطری را فقط از ما بخواهید. فقط با یک تماس باطری سوپریم گلوبال را در اسرع وقت در محل خود دریافت نمائید.

توجه: لیست قیمت باطری سوپریم گلوبال در زیر با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باتری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

مصارف باتری برند سوپریم گلوبال

این نوع باطری، قابل استفاده برای ماشین های مختلف ایرانی از قبیل انواع پژو 405 – روآ – انواع پراید – انواع سمند – ال90 – مگان – انواع MVM – انواع خودروهای سواری و … می باشد. این مقاله به معرفی محصولات برند باتری خودرو گلوبال می پردازیم.

علاوه بر این، قابل استفاده برای انواع مختلف ماشین های خارجی از قبیل: انواع بنز – انواع BMW و نیز انواع ماشین های لکسوس و پورشه و تویوتا، هوندا و … می باشد. این نوع باتری دارای آمپرهای مختلفی از قبیل ۳۵ آمپر – ۴۵ آمپر – ۵۵ آمپر – ۶۰ آمپر – ۶۲ آمپر – ۶۶ آمپر – ۷۴ آمپر و… می باشد.

در بازار ایران باتری با آمپراژ بالا برای خودروهای سنگین مثل به ندرت یافت می شود.

خرید باطری سوپریم 

خرید باطری سوپریم کره
خرید باطری سوپریم کره

شما جهت خرید این باتری می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی با شماره 02188882222 و یا به صورت اینترنتی از طریق وبسایت کیان باتری با کلیک روی لینک زیر از قیمت روز این باتری مطلع و به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی باتری انتخابی خود را سفارش دهید.

بیشترین خرید ایرانی ها در بین باطری ها خارجی مربوط به باطری های کره ای می باشد. البته علاقه مردم نسبت به باتری های کره ای تنها مختص به ایرانی ها نیست و در سایر کشورها نیز باتری های کره ای مورد توجه خوب خریداران هستند.

جهت خرید باطری سوپریم و اطلاع از قیمت این محصول می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

خرید اینترتی انواع باتری کره ای

همچنین اگر شما اطلاع کافی از باتری مناسب ماشین خودتان ندارید می توانید از اطلاعات صفحه زیر ( لینک پایین ) استفاده کنید.

باتری مناسب خودروها

لطفا اگر تجربه یا سوالی از این برند باتری دارید در فرم انتهای صفحه به اشتراک بگذارید. کارشناسان کیان باتری به صورت 24 ساعت و شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش