باتری توربو محصول شرکت نیرو گستران خراسان

4
(66)

باتری مارک توربو به انگلیسی Turbo از سری محصولات باتری های خودرویی شرکت نیروگستران خراسان می باشد که جلدی دقیقا مانند باطری توربو شرکت دلکور کره دارد. باتری توربو نیرو گستران از تکنولوژی ساخت صفحات سرب کلسیمی استفاده می کنند که در آمپراژهای مختلف برای استفاده در خودروهای سبک تولید می شوند و از نوع باتری های خشک هستند.

باتری توربو نیرو گستران
باتری توربو نیرو گستران

معرفی نمایندگی باطری توربو نیرو گستران

شرکت نیروگستران خراسان در سال 1380 با متوربوت شرکت احیاء صنایع خراسان به میزان 70% و شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به میزان 30% با هدف تولید باتریهای استارتر خودرویی به منظور تامین نیاز ایران خودرو و بازار یدک آغاز به کار نمود که در دی ماه سال 1395 سهام احیاء خراسان و ایران خودرو توسط آقای محمدرضا فلاح زیارانی خریداری گردید.

معرفی نمایندگی باطری توربو نیرو گستران
معرفی نمایندگی باطری توربو نیرو گستران

این شرکت اولین تولید کننده باتری سیلد کلسیمی در ایران بوده و در حال حاضر با تولید حدود 80 میلیون آمپر ساعت انواع باتری استارتی ، ذخیره ساز ، صنعتی و بک آپ در سال تامین کننده اصلی باتری مورد نیاز شرکت ایران خودرو می‌باشد. همزمان تولیدات این شرکت با برند های Silver , Turbo , Shark , Cene , Volga , Volta در سطح کشور از طریق نمایندگان فروش توزیع می‌گردد.

کلیپی از معرفی کارخانه تولید باتری Turbo در ایران

این شرکت با دارا بودن حدود 17 سال تجربه در صنعت باتری حدود 250 نفر پرسنل داشته و با دارا بودن نیروهای مجرب به سرعت در مسیر توسعه کمی و کیفی محصولات به منظور کسب جایگاه شایسته صنعت در حرکت می باشد. باتری نیرو گستران خراسان در آمپرهای مختلف برای کلیه خودروهای سبک و سنگین تولید و عرضه می شود.

شایان ذکر است که این باتری برای انواع خودروها و محصولات شرکت های تولید کننده خودروی ایرانی از قبیل ایران خودرو ، پارس خودرو ، مدیران خودرو ، سایپا و نیز انواع پژو، انواع پراید ، انواع سمند ، ال۹۰ ، ام وی ام و غیره قابل استفاده می باشد.

باطری توربو ساخت کجاست؟

 باتری توربو نیرو گستران خراسان
باتری توربو نیرو گستران خراسان

باطری توربونیرو گستران خراسان در مشهد تولید و عرضه می شود. شرکت سازنده باتری توربویعنی نیرو گستران خراسان بر روی باتری واژه Korean Technology را درج کرده است. این امر به این دلیل است که ایرانی ها از باتری های کره ای استقبال خوبی می کنند، شما در هنگام خرید باتری ها مندرجات برچسب باطری را خوب بخوانید.

ذکر این نکته ضروری است که بعضی از سایت ها از نام برند و نام باطری سوء استفاده کرده و با عناوین صادراتی و برند درجه یک و دو این باطری ها را به مشتریان ارائه می کنند. در حالی که این باتری ها فرقی با یکدیگر نداشته و دارای کیفیت مشابه و خط تولید یکسان می باشند و فقط لیبل و برچسبی که بر روی باتری نصب می شود متفاوت می باشد، به گونه ای که باتری توربو و ولگا با باتری ولتا کیفیتی مشابه داشته و هر سه دارای یک خط تولید می باشند.

مشخصات و کیفیت باتری توربو(نیرو گستران)

اگر روی باتری MF نوشته شده باشد یعنی باطری Maintenance Free می باشد و نیاز به نگهداری و تعویض آب باتری ندارد و خشک است. باطری توربو Turbo از نوع باتری های اتمی خشک بوده و محصول شرکت نیرو گستران خراسان می باشد.

این باتری ها نیاز به مراقبت چندانی ندارند و فقط برای اطلاع از میزان شارژ و دشارژ بودن باتری باید چشمی روی باتری که دارای سه حالت می باشد را بررسی کرد. وقتی که چشمی رنگ سبز را نشان دهد، نشان از شارژ بودن باتری پروتون می باشد. وقتی که رنگ سیاه باشد، نشان از ضعیف شدن باتری دارد و رنگ سفید خراب بودن باتری را نشان می دهد.

کیفیت باتری توربو ایرانی
کیفیت باتری توربو ایرانی
 • باطری توربونیرو گستران خراسان باتری دارای 12 ماه ضمانت می باشد.
 • باطری توربورا می توان برای خودرو های مختلف سواری با آمپرهای مختلف از 55 آمپر تا 200 آمپر تهیه نمود.
 • باتری توربونیرو گستران با توجه به شرایط سخت کاری، چیزی در حدود 2 سال یا طی مسافت 40000 می باشد.
 • می توان باتری توربو نیرو گستران خراسان  را برای انواع خودرو های سبک را به راحتی تهیه نمود.
 • باتری توربونیرو گستران را می توان با استاندارد های مطابق استاندارد باتری خودرو های تولید شده تهیه نمود.
 • باتری توربورا می توان با طول عمر و کیفیت نسبتا خوب و با رنج قیمتی مناسب تهیه نمود.
 • باتری توربودارای قدرت شارژ متعادلی می باشد. و به ندرت توان آن کاهش می یابد.

عمر باتری اتمی توربو

باتوجه به تاریخ تولید باتری خودرو و برند استفاده شده متوسط عمر باطری توربوحدود 2 سال می باشد. و از نظر کارکرد خودرو تا 40.000 کیلومتر است. بنابراین شما می توانید با خرید باتری ایرانی توربودو سال تا سه سال از باتری استفاده کنید .

خودرو بعد از دو سال و گذشت 40.000 کیلومتر هنوز استارت می خورد آیا نیازی به تعویض دارد؟

بله توجه داشته باشید که مواد استفاده شده در باتری خودرو مواد شیمیایی است و با گذر زمان تغییر می کند. این مورد برای تمامی باتری ها یکسان است و می تواند به سیستم برقی و شارژر خودروی شما آسیب بزند.

وظیفه باتری در خودرو، نگه‌داری و تأمین و انتقال جریان الکتریکی و انتقال به سایر قطعات الکترونیکی در خودرو است. و از عوامل و دلایل بروز اشکال در باتری می‌توان به تحت شارژ بودن دائم (اوور شارژ overcharge)، عدم استفاده در درازمدت, کارکرده در گرما و سرمای بیش‌ازحد, نقص در عملکرد سیستم برق خودرو, استفاده طولانی در زمان خاموشی خودرو, نامناسب بودن (کج یا لق بودن) جای باتری خودرو اشاره کرد.

تاریخ تولید باتری اتمی توربو

یکی از مهمترین مسائلی که در هنگام خرید باطری باید حتما مورد توجه قرار گیرد، تاریخ تولید باطری است. باطری هایی که یک سال از تاریخ تولید آنها گذشته باشد عمل سولفاته شدن صفحات آن شروع شده و در صورت استفاده قطعا عمر کمتری نسبت به تاریخ تولید جدید خواهد داشت. تاریخ تولید هر باطری با یک روش خاص بر روی بدنه باطری هک شده است. روش محاسبه تاریخ تولید باطری های تولید شده در شرکتهای مختلف باطری سازی با هم متفاوت است.

بنابراین باتری هایی با جدیدترین تاریخ تولید باتری ها را از کیان باتری بخواهید.

گارانتی باطری توربو نیرو گستران

گارانتی باطری توربو نیرو گستران
گارانتی باطری توربو نیرو گستران

باطری های توربودارای گارانتی 12 ماهه از باطری سازی نیرو گستران خراسان می باشند. این باطری ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در آمپرهای مختلف تولید و روانه ی بازار باطری می شوند. این باطری ها بر اساس جدیدترین تاریخ مصرف به مشتریان گرامی عرضه می شود.

جهت آشنایی با کلیه برندهای باتری تولید در ایران، به این لینک مراجعه نمایید: کارخانه های تولید باتری در ایران

 قیمت باطری توربو ایرانی

قیمت باطری توربو
قیمت باتری توربو

در زمان خرید باتری ماشین توربوبرخی از نکات مورد توجه قرار می گیرد که البته در قیمت ها نیز تأثیرگذار بوده است. از نکات قابل توجه در زمان خرید باتری ماشین توربوعبارت اند از:

 • بررسی مشخصات و ابعاد فیزیکی
 • کشور و برند سازنده باتری
 • توجه به قیمت انواع باتری
 • بررسی آمپراژ باتری ها
 • کنترل گارانتی باتری

شما برای اطلاع از قیمت روز و خرید محصولات شرکت نیرو گستران خراسان (باتری های مشابه برند توربو) می توانید با شماره 88200200 تماس گرفته و یا از این لینک استفاده کنید:

خرید اینترنتی محصولات نیرو گستران خراسان

 لیست قیمت باطری توربو

توجه: قیمت های موجود در زیر با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باتری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

مشخصات فنی آمپراژ باتری Turbo ایرانی

باتری 50 آمپر L2 توربو

نوع تکنولوژی: اتمی و خشک (سیلد)

ابعاد: 242 * 175 * 190 میلیمتر

CCA ظرفیت: 290

کشور سازنده: ایران

شرکت: نیرو گستران خراسان

مدت گارانتی: 12 ماه

موارد استفاده: پراید، تیبا، ساینا، تیبا2، پراید وانت و … ,


باتری 60 آمپر بلند معکوس توربو

نوع تکنولوژی: اتمی و خشک (سیلد)

ابعاد: 260*175*237 میلیمتر

CCA ظرفیت: 380

کشور سازنده: ایران

شرکت: نیرو گستران خراسان

مدت گارانتی: 12 ماه

موار استفاده: سراتو (سایپایی) , جک J5 , آریو , سوزوکی , کیزاشی , ویتارا , چانگان , مزدا 3 , مزدا 3 نیو ,


 باتری 70 آمپر بلند توربو

نوع تکنولوژی: اتمی و خشک (سیلد)

ابعاد: 260*175*237 میلیمتر

CCA ظرفیت: 470

کشور سازنده: ایران

شرکت: نیرو گستران خراسان

مدت گارانتی: 12 ماه

موار استفاده:  نیسان , پیکاپ , وانت مزدا , رونیز , نیسان زامیاد , پاژن , جک S5 , لیفان X60 ,


 باتری 74 آمپر توربو

نوع تکنولوژی: اتمی و خشک (سیلد)

ابعاد: 276*175*190 میلیمتر

CCA ظرفیت: 520

کشور سازنده: ایران

شرکت: نیرو گستران خراسان

مدت گارانتی: 12 ماه

موار استفاده: سمند , پژو 405 , پژو پارس و … ,


اگر می خواهید بدانید کدام باتری مناسب خودروی شما می باشد می توانید با توجه به مدل خودروهای خودتان از طریق لینک زیر باتری را انتخاب کنید.

باتری مناسب خودروها

لطفا اگر تجربه یا سوالی از این برند باتری دارید در فرم انتهای صفحه به اشتراک بگذارید. کارشناسان کیان باتری به صورت 24 ساعت و شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
13 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
پوریا
پوریا
8 ماه پیش

سلام عمر باطری توربو چقدر است ؟ با توجه به اینکه آخرین سال ۹۹ است

محسن جعفری
محسن جعفری
1 سال پیش

سلام خسته نباشید اگه بخوام تو شهر خودم نمایندگی فروش بگیریم چه اقدامی باید انجام بدم

سعید دهقانی
سعید دهقانی
1 سال پیش

سلام من ده روز مانده به گارانتی باطری را بردم به اونجا که خریدم گفتم چند روز هس ماشین را هل میدم کار نمیکنه باطری ساز هم تست کرده باطری خرابه گفت میفرسم شرکت من یه دونه باطری نو گرفتم و پول کامل دوباره دادم الان فروشنده میگه شرکت گفته سالمه ما تست کردیم خراب بود الان چکار کنم

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  سعید دهقانی
1 سال پیش

با سلام
برای پیگیری و بررسی این موضوع بایستی با صدای مشتری شرکت نیرو گستران خراسان به آدرس https://ngkh.ir/fa و یا تلفن 32626605-051 تماس حاصل نمائید.

میکائیل
میکائیل
1 سال پیش

یه دونه باتری دارم از همین شرکت درست شارژ نمیکنه اگه بخوام عوضش کنم چقد باید روش بزارم ۴۵ آمپره

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  میکائیل
1 سال پیش

با سلام
اگر مدت زمان گارانتی شما به اتمام نرسیده است توصیه می شود با عاملین خدمات پس از فروش این شرکت ارتباط برقرار نمائید و پس از بررسی روش های استفاده از گارانتی با مراجعه به مراکز رسمی و مجاز این شرکت آن را تعویض نمائید.
برای ارتباط با شرکت نیروگستران خراسان به وبسایت رسمی این شرکت به آدرس https://ngkh.ir/fa مراجعه نموده و از طریق راههای ارتباطی با آنها تماس برقرار نمائید.

شاکر
شاکر
1 سال پیش

گارانتی مزخرف و متاسفانه بی مسئولیت

رامین
رامین
2 سال پیش

واقعا بی کیفیت ترین نوع باطری ک خرید کردم و دزد بودن نمایندگی که باطری ۱۰ ماه پیش رو میگه ۲ سال پیش خرید کردید.واقعا دزدید و کلاهبردار

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  رامین
2 سال پیش

با سلام
لطفا به شرکت تولید کننده ارجاع دهید دوست عزیز

A g
A g
3 سال پیش

باتری توربو رو از وقتی خریدم بعد از ۶ ماه از لبه های پرس آب اسید میداد چندبار هم بردم پیش فروشگاهی که ازش خریده بودم گفت نه مشکلی نیست و خلاصه هر بار میپیچوند تا اینکه آخرین بار گفت بهتره اگه گارانتی داره عوضش کنن چون باتری توربو ۷۴ آمپری که داری مشکل داره و بردم نمایندگی با اینکه هنوز ۲ روز از گارانتیشم مونده بود زیر بار نرفتند و گفتند الان قیمت باتری ۶۰۰ تومنه و به این راحتی عوض نمی کنند . با مسئول گارانتی شرکت هم که تماس گرفتم بازم اون هم توپ رو انداخت تو… خواندن ادامه ...

حمیدی
حمیدی
4 سال پیش

سلام باتری توربو بلاخره ایرانیه یا کره ای؟ روشم نوشته کره. از کجا بفهمیم اصله یا تقلبی؟

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  حمیدی
4 سال پیش

سلام دوست عزیز تشخیص باتری اصلی و تقلبی بسیار مشکل می باشد و به راحتی قابل شناسایی نیست. روی باتری های کره ای سریالی 5 حرفی وجود دارد که عدد اول سال ساخت و حرف بعدی بر اساس حروف انگلیسی ما تولید باتری را مشخص می کند.

سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش