باتری برند تایگر اطلس بی ایکس کره

4.6
(32)

باتری برند تایگر به انگلیسی Tiger از مارک های تولید کارخانه اطلس بی ایکس کره جنوبی می باشد. این کمپانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان باتری در کره جنوبی است و برخی برندهای تولیدی این کمپانی از قدیمیترین باتریهای موجود در ایران به شمار می روند. باتری تایگر کره برای انواع خودروهای سواری و خودروهای دیگر در آمپراژهای مختلف تولید شده است.

باطری ماشین تایگر کره‌ای جز برترین باطریهای شناخته شده در جهان با طول عمر بالا می باشد. این برند باتری دارای استانداردهای din 72311 و jisd5301 است که از معتبرترین استانداردهای باطری در جهان می باشد.

باطری ماشین تایگر
باطری ماشین تایگر

این باتری‌ها از توع سیلد سرب کلسیمی و Maintenance Free می‌باشند. این باتری‌ها از تکنولوژی جدید سرب – کلسیم استفاده می کنند. استفاده از این تکنولوژی باعث می شود طول عمر باتری نسبت به باتری های سربی بیشتر باشد. باتری تایگر برای شرایط آب و هایی سرد و گرم طراحی شده و دارای تمامی آمپرها و مناسب برای انواع خودرو سبک و سنگین می باشد.

معرفی شرکت سازنده باتری تایگر

معرفی شرکت AtlasBx سازنده باتری تایگر
معرفی شرکت AtlasBx سازنده باتری تایگر

از زمان تاسیس شرکت اطلس بی ایکس در سال1944 تاکنون، این شرکت همواره در مسیری چالش برانگیز در راستای نوآوری، خلاقیت و آینده‌ی روشن قدم نهاده است. اطلس بی ایکس یک سرمایه‌گذار جهانی با تاریخچه 70 ساله است و به گفته مدیر ارشد، این شرکت در حال آمادگی برای 70 سال بعدی هستند تا به یک توسعه دهنده فوق پیشرفته در صنعت تکنولوژی باتری تبدیل شوند.

نمایندگی باطری تایگر اطلس بی ایکس

نمایندگی باطری تایگر
نمایندگی باطری تایگر

اکثر کارخانجات تولید خودرو در کشور کره از باطری تایگر به عنوان باطری فابریک بر روی بر روی خودروهای تولید شده استفاده می کنند. اطلسBX هم اکنون به یک شرکت متخصص در حوزه صنعت باتری تبدیل شده است. تولیدات این کمپانی به 130 کشور در جهان صادر می‌شود و هدف آن‌ها پیشتازی و سردم‌دار بودن در صنعت باطری سازی در جهان است.

اطلس بی ایکس قول داده است تا این روند را ادامه دهد و در جهت زندگی بهتر و دنیایی سبز با محصولات، خدمات و تکنولوژی های باکیفیت گام‌های موثری بردارد.

 به علت طول عمر بالا و کیفیت خوب باطری تایگر اکثر کارخانه‌های خودروسازی در کره از باطری تایگر به عنوان باطری فابریک بر روی خودروهای تولید شده استفاده می‌کنند مانند شرکت خودروسازی هیوندای و کیا موتورز. باطری تایگر دارای تائیدیه از استاندارد اروپا می باشد.

معرفی محصولات شرکت اطلس BX  (تایگر)

AtlasBX اولین تولیدکننده باطریِ بدون نیاز به مراقبت و نگهداری با تکنولوژی SMF (Seald Maintenance Free ) در کره جنوبی می‌باشد. باتری‌های سیلد یا همان باتری اتمی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دیگر لزومی به انجام اقداماتی همچون اضافه کردن آب  به داخل باتری نیست.

کلیه باتری های متعلق به این کمپانی مزایای زیر را دارند. باتری Tiger نیز یکی از برندهای شرکت اطلس بی ایکس می‌باشد که دارای نامی آشنا و از خصوصیات آن موارد زیر است.

 • عدم نیاز به نگهداری
 • در ضمن این باتری‌ها در زمان شارژ شدن مقدار اندکی گاز در ولتاژ معمولی آزاد می کنند که به سبب آن میزان کاهش آب در این باتری‌ها بسیار پایین است. و در نتیجه نسبت به باطری‌های معمولی طول عمر بیشتری دارند.
 • ایمنی بالا بعلت جدار مقاوم به نفوذ جرقه
 • استارت مطمئن
 • عملکرد الکتریکی مطمئن
 • حداقل افت شارژ

ویژگی ها و کیفیت باطری تایگر کره ای

کیفیت باتری تایگر کره
کیفیت باتری تایگر کره

نکته: تمامی باتری های ساخت شرکت اطلس بی ایکس از لحاظ کیفیت هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

 • باطری کلسیومی با عملکرد بالای خود توسط تکنولوژی آلیاژی خاصی باعث افزایش طول عمر باطری و کاهش میزان اسید و تخلیه خودبخودی باطری میگردد. 
 • امنیت و دوام بالایی دارد و باعث کاهش مصرف آب توسط جداسازی اسید و هوا می شود.
 • داشتن سوپاپ نماینگر شارژ باطری
 • دستگیره مخصوص جهت حمل آسانتر باطری در انبار و فروشگاه
 • مقاومت بالا در برابر لرزش. داخل دیواره های آن صفحات نگهدارنده ای مقاومی تعبیه شده که در شرایط بد جاده ای از لرزش جلوگیری می کنند.
 • مقاومت بالای قطب ها. استفاده از تکنولوژی ژرمن هوفمن که باعث مقاومت بالای قطب ها شده و مانع از پاک شدن رنگ قطب ها می شود.
 • مهارکننده آتش می باشد. باعث کاهش نشت اسید شده و از انفجارهای ناشی از جرقه های بیرونی می باشند، جلوگیری می کند. 
 •  دارای پوشش جدا کننده می باشد. دارای مقاومت الکتریکی پایین و طراحی ضخیم بوده که باعث دوام و سهولت استارت خوردن ماشین در آب و هوای بسیار سرد می شود.
 • این باتری در انواع اتومبیل ها، ماشین‌های سنگین، ماشین های کشاورزی و دستگاه های UPS استفاده می شود.
 • این باطری برترین باطری کره ای بر اساس تائید موسسه استاندارد جهانی و همچنین برنده نشانه اول از موسسه استاندارد کره جنوبی می باشد.

از کجا بدانیم باتری تایگر اصل کره است؟

باتری تایگر اصل کرهیا تقلبی؟
باتری تایگر اصل کرهیا تقلبی؟

باتری تایگر را فقط با این لوگو خریداری بفرمائید.

باتری برند تایگر دارای حک برجسته که نشان دهنده اصل و کره ای بودن آن است می باشد. 

باتوجه به سالم بودن قطبین باتری و تاریخ روی باتری تایگر میتوان به دست دوم یا تقلبی بودن آن پی برد. (در صورت تعویض تاریخ باتری شکل ظاهری آن خراب می شود)

باطری اصلی تایگر را فقط از نمایندگیهای مجاز باطری تهیه نمائید. جهت خریداری باطری اصلی تایگر و استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش باطری تایگر را حتما از فروشگاههای مجاز و معتبر فروش باطری تهیه نمائید.

نکته: به دلیل شرایط تحریم حدود یک سال می باشد که این برند باتری وارد ایران نمی شود یا به صورت قاچاق وارد شده است و در حال حاضر باتری های موجود با این برند تقلبی هستند.

نحوه محاسبه تاریخ تولید باتری تایگر اطلس بی ایکس

نحوه محاسبه تاریخ تولید باتری تایگر
نحوه محاسبه تاریخ تولید باتری تایگر

نحوه محاسبه تاریخ تولید باطری تایگر کره و سایر محصولات اطلس بی ایکس باطری بدین طریق است: بر روی باطری تایگر اطلس بی ایکس یک شماره سریال دارای شش پارامتر حک شده است.

به طور مثال 4MKD06 که در آن :

 • کاراکتر اول (یعنی 4): نشان دهنده سال تولید آن (یعنی 2014) می باشد.
 • کاراکتر دوم (یعنی M): نشان دهنده ماه تولید است. ماه تولید از A تا M درج می شود و که در آن A برای ماه اول و B برای ماه دوم و … M برای ماه دوازدهم است.
 • کاراکتر سوم (یعنی K): نشان دهنده خط تولید در کارخانه است. (به منظور سهولت و راحتی در پیگیری های فنی)
 • کاراکتر چهارم (یعنی D): نشان دهنده شیفت تولید در کارخانه است. (به منظور سهولت و راحتی در پیگیری‌های فنی)
 • کاراکتر پنجم و ششم(یعنی 06): نشان دهنده روز تولید آن (یعنی ششمین روز) میباشد.

دومین حرف از سمت چپ نشان دهنده ماه تولید باطری است و روش محاسبه آن بدین صورت است.

A= ماه اول

B=ماه دوم

C=ماه سوم

D=ماه چهارم

E=ماه پنجم

F=ماه ششم

G=ماه هفتم

H=ماه هشتن

J=ماه نهم

K=ماه دهم

L=ماه یازدهم

M=ماه دوازدهم

 نکته: لازم به ذکر است که در درج ماه تولید از حرف I به دلیل شباهت آن با عدد 1 استفاده نمی شود.

گارانتی باطری تایگر

گارانتی باتری تایگر اطلس
گارانتی باتری تایگر اطلس

باطری تایگر توسط شرکت اطلس بی ایکس گارانتی شده و همراه با ارسال رایگان ضمانت نامه معتبر، به مشتریان ارائه می گردد. این برند برتر باتری  تولید کمپانی اطلس بی ایکس کره دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 6 ماهه می‌باشد. باتری تایگر Tiger شرکت اطلس بی ایکس دارای شش ماه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر است.

جهت آشنایی با کلیه برندهای باتری تولیدی در کره جنوبی به این لینک مراجعه نمایید: تولیدکنندگان باتری خودرو در کره جنوبی

 قیمت باطری تایگر کره

جهت اطلاع از قیمت به روز  و آخرین قیمت باتری Tiger می توانید به صورت ۲۴ ساعته با امداد باطری کیان در تماس باشید. قیمت باطری ماشین مارک تایگر و مشاوره در مورد خرید باطری را فقط از ما بخواهید. فقط با یک تماس باطری تایگر اطلس بی ایکس را در اسرع وقت در محل خود دریافت نمائید.

توجه: لیست قیمت باطری تایگر اطلس بی ایکس در زیر با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باتری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

مصارف باتری برند تایگر اطلس بی ایکس

مشخصات فنی آمپراژ باتری تایگر
مشخصات فنی آمپراژ باتری تایگر

باطری‌های اطلس بی ایکس تایگر برای مصارف مختلفی از جمله خودروهای سواری، خودروهای سنگین، خودروهای دارای سیستم Stop-Start، ماشین های گلف، ماشین‌های RV، ماشین‌های دریانوردی و… طراحی و تولید شده‌اند.

این باتری در ایران دارای آمپرهای مختلف از جمله 35 آمپر، 45 آمپر، 55 آمپر، 62 آمپر، 66 آمپر، 74 آمپر و … است که قابل استفاده بر روی خودروهای 405، روآ، پژو 206، آر دی، انواع سری‌های پراید، سمند و انواع اتومبیل‌های خارجی مثل بنز، کمری، لیفان و… هستند.

باطری ماشین تایگر مناسب برای انواع پژو سمند . هیوندا .کیا. مگان . ماکسیما و مزدا نیز می باشد.

خرید باتری تایگر اطلس بی ایکس

خرید باتری کره ای تایگر
خرید باتری کره ای تایگر

شما جهت خرید این باتری می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی با شماره 02188882222 و یا به صورت اینترنتی از طریق وبسایت کیان باتری با کلیک روی لینک زیر از قیمت روز این باتری مطلع و به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی باتری انتخابی خود را سفارش دهید.

مجموعه کیان باتری افتخار دارد باتری مورد نیاز خودروی شما در کمترین زمان ممکن تامین و به صورت رایگان حمل و نصب نماید. البته هم اکنون این خدمت تنها برای شهروندان تهرانی میسر می باشد و در آینده نزدیک خدمات ما به سایر شهرها نیز گسترش خواهد یافت.

جهت خرید باطری تایگر و اطلاع از قیمت این محصول می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

خرید انواع باطری های کره ای (تایگر)

همچنین اگر شما اطلاع کافی از باتری مناسب ماشین خودتان ندارید می توانید از اطلاعات صفحه زیر ( لینک پایین ) استفاده کنید.

باتری مناسب خودروها

لطفا اگر تجربه یا سوالی از این برند باتری دارید در فرم انتهای صفحه به اشتراک بگذارید. کارشناسان کیان باتری به صورت 24 ساعت و شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش