4.9
(8976)

واحد فروش عمده کیان باتری با هدف پخش عمده باتری ماشین در بین همکاران گرامی پایه گذاری شده است. این بخش شامل توزیع انواع برندهای باتری خودرویی ایرانی و یو پی اس در سراسر کشور میباشد. کیان باتری توانسته است با عرضه باتری با قیمتی کاملا رقابتی و خدمات شبانه روزی تحویل در محل رضایت حداکثری مشتریان گرامی را جلب نماید.

تحویل به موقع، قیمت رقابتی و ارائه باتری های تولید روز سه رکن اصلی توزیع باتری در بخش فروش عمده باتری ماشین در کیان باتری می باشند. ادارات دولتی و خصوصی، مجتمع های صنعتی و تولیدی، شرکت های تولید کننده و اجرایی و همچنین تمامی فروشندگان و خریداران عمده باتری خودوریی و صنعتی همه روزه می توانند با تماس با دفتر مرکزی نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند. کیان باتری آماده همکاري و عقد قرارداد با کليه شرکت ها، سازمان ها، نهادها و ارگانهاي دولتي و شرکت هاي بخش خصوصي در زمينه فروش و تامين باطري به صورت عمده و خرده با قيمت مناسب مي باشد.

توجه فرمایید قیمت های ارائه شده در وبسایت جهت فروش تکی به مشتریان میباشد و قیمت های فروش بنکداری کاملا متفاوت میباشد. جهت اطلاع از آخرین طرح های فروش کیان باتری توصیه میکنیم در اینستاگرام کیان باتری عضو شوید.

 

Instagram logo فروش عمده باتری ماشینصفحه اینستاگرام واحد فروش عمده و پخش همکار کیان باتری

مزایای خرید عمده از کیان باتری

  • قیمت رقابتی و سیاست فروش شفاف

کیان باتری سعی کرده است انواع باتری را با قیمت مناسب به دست مشتریان برساند. قیمت های کیان باتری برخلاف فروش بدنه سنتی بازار به صورت شفاف در سایت و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی میشود و شما میتوانید مطمئن باشید با بهترین قیمت باتری را خریداری نموده اید.

  • امکان تهاتر باتری نو با باتری فرسوده

در طرح های متنوع فروش کیان باتری امکان تهاتر مبلغ باتری نو خریداری شده با باتری فرسوده وجود دارد. شما میتوانید به جای پرداخت وجه نقد، باتری فرسوده خود را به بالاترین قیمت به کیان باتری بفروشید.

  • تنها مرکز شبانه روزی عرضه باتری خودرو در ایران

کیان باتری تنها شرکتی در کل ایران میباشد که خدمات شبانه روزی ارائه میکند. شما در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید سفارش باتری در هر تعدادی را ثبت نموده و در کمترین زمان در محل خود تحویل بگیرید.

  • حمل رایگان باتری به محل مشتری

در طرح فروش عمده کیان باتری تحویل باتری در محل مشتری رایگان بوده و هیچ هزینه ای بابت حمل و تحویل باتری از مشتری دریافت نمیشود.

  • تاریخ تولید به روز و گارانتی معتبر

محصولات عرضه شده در کیان باتری دارای تاریخ تولید به روز میباشند و فرصت لازم جهت خواب باتری و فروش به مشتری را دارا میباشند.

  • امکان خرید به صورت رسمی و دریافت فاکتور رسمی

امکان خرید به صورت رسمی و دریافت فاکتور رسمی با ارزش افزوده برای مشتریان امکان پذیر است.

جهت دریافت مشاوره و اطلاع بیشتر از قیمت های روز با ما در تماس باشید.

anbar1 فروش عمده باتری ماشین
anbar2 فروش عمده باتری ماشین
anbar3 فروش عمده باتری ماشین
anbar4 فروش عمده باتری ماشین
anbar5 فروش عمده باتری ماشین
anbar6 فروش عمده باتری ماشین
anbar7 scaled فروش عمده باتری ماشین
anbar1
anbar2
anbar3
anbar4
anbar5
anbar6
anbar7
%name فروش عمده باتری ماشین
%name فروش عمده باتری ماشین
anbar1 فروش عمده باتری ماشین
anbar2 فروش عمده باتری ماشین
anbar3 فروش عمده باتری ماشین
anbar4 فروش عمده باتری ماشین
anbar5 فروش عمده باتری ماشین
anbar6 فروش عمده باتری ماشین
anbar7 scaled فروش عمده باتری ماشین
%name فروش عمده باتری ماشین
%name فروش عمده باتری ماشین

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید