تاریخ به روز رسانی: یکشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

نمایندگی فروش صبا باطری

اطلاعات زیر برگرفته از برگه گارانتی محصولات شرکت صبا باتری می باشد.

مدت زمان گارانتی :

 • باتری های ۹۰ آمپر ساعت و بالاتر ۶۰ ماه پس از تاریخ فروش یا شروع گارانتی ( هر کدام که زودتر محقق گردد)
 • باتری های سبک (زیر ۹۰ آمپر ساعت) ۱۲ ماه پس از تاریخ فروش یا شروع گارانتی ( هر کدام که زودتر محقق گردد)

کلیه باتری های نصب شده روی خودروهای باری و عمومی سبک و سنگین ۶۰ ماه پس از تاریخ فروش یا شروع گارانتی ( هر کدام که زودتر محقق گردد) (تنها برای یک بار)

گارانتی کلیه باتری های تولیدی، در استان های خوزستان – هرمزگان – بوشهر تنها برای یکبار معتبر می باشد.

باتری صبا 300x300 نمایندگی فروش صبا باطری

مواردی که شامل گارانتی نمی شود: 

باتری های استاندارد LM :

دفرمه شدن باتری – سولفاته شدن صفحات – تخریب صفحات – آسیب دیدگی بدنه و قطب های باتری – کمبود یا ازدیاد شارژ و کاهش ولتاژ باتری در اثر ماندگاری – عدم تناسب ظرفیت باتری با نوع خودرو – نشتی اسید در اثر ازدیاد شارژ – پایین آمدن سطح الکترولیت در سلولهای باتری – استفاده از الکترولیت غیر استاندارد و هر گونه مواد افزودنی در الکترولیت باتری

باتری های MF و سیلد :

دفرمه شدن – آسیب دیدگی بدنه و قطب های باتری – کمبود و یا ازدیاد شارژ و کاهش ولتاژ باتری در اثر ماندگاری عدم تناسب ظرفیت باتری با نوع خودرو – نشتی اسید در اثر ازدیاد شارژ – خشک شدن باتری (کاهش وزن باتری )

تذکر :

۱- هرگونه قلم خوردگی یا مخدوش شدن مندرجات کادرهای فوق و نداشتن آیتم های امنیتی باعث ابطال گارانتی می گردد.

توجه :

گارانتی باتری دو در صورتیکه باتری سبک زیر ۶ ماه کارکرد دچار نقص شود از تاریخ شروع گارانتی یا فروش ( هر کدام که زودتر محقق گردد ) باتری اول ادامه گارانتی داده می شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین ۱ تا ۵ ستاره نمره دهید

7 نظر

 1. سلام. لطفا شماره تماس و آدرسها رو هم بذارین

 2. فکر نکنم گارانتیتون به درد مردم بخوره چون همه موارد را نوشتید فاقد گارانتی

 3. صبا باطری شرکت خوبیه. قیمتهاش هم ارزونه نسبت به سایر کارخونه ها.

 4. سلام باطری ۵۵ گرفتم فروشنده از زمان خرید گارانتی زده ولی تاریخ تولید ۴ ماه قبل بوده. الان برابر تاریخ فروش فروشنده ۱ ماه از گارانتیش مونده باطری کلا از کار افتاده رفتم نمایندگی بهانه ها شروع شد. من چبکار کنم اخه خدا رو خوش میاد این دومین باطری از شرکت صبا باطری که این اتفاق می افته دینام سالمه برق خودرو سالمه باطری خود به خود از کار افتاده.
  ای کاش موقع فروش هم مثل موقع انجام تعهد باشید تا کسی ازتون بخره. من که شغل دولتی دارم و تو یک استان هزار تا ماشین دولتی زیر دستمه و مسئول خرید هستم و از این شرکت یعنی صبا خرید نمیکنم. قول میدم همه جا هم میگم هر تعمیرگاهی هر فروشگاهی که اقا نخرین یا علی

  • سلام
   شما باتری خود را از کیان باتری تهیه ننموده اید، ما تمام باتری هایی که عرضه میکنیم تماما با تاریخ تولید جدید بوده و کمتر این مشکلات پیش می آید.
   در مورد این مورد شما عمده تقصیر به عهده فروشنده میباشد که باتری با تاریخ تولید قدیمی به شما فروخته است. شما میبایست موقع خرید تاریخ تولید را کنترل نمایید. در صورتی که از کارخانه وارتا آلمان (که با کیفیت ترین باتری های دنیا را تولید مینماید) هم باتری خریداری نموده باشید ولی تاریخ تولید آن قدیمی باشد احتمال خرابی باتری زیاد است. باتری یک کاده مصرفی است و میبایست با تاریخ روز به دست مصرف کننده برسد.
   پیروز باشید، در پناه حق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما و سفارش باتری
error: Content is protected !!