5
(1570)
مدل خودرو باتری اصلیباتری جایگزین
کدی60AH66AH-74AH
تیگوان ، بیتل ، پاسات ، گل70AH74AH
ترنسپورتر ، ون کرافتر100AH

باتری مناسب خودروهای فولکس

باتری فابریک خودروی فولکس چیست؟ در این مقاله با مشخصات فنی باتری خودروهای فولکس موجود در ایران آشنا خواهید شد.Volkswagen 150x150 باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

مدل فولکس

باتری مناسب

باتری مناسب فولکس گل

Volkswagen Gol 300x225 باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

ظرفیت باتری: 60 آمپر ساعت

ولتاژ باتری: 12 ولت

چینش قطبها: پایه کوتاه قطب چپ

لیست قیمت باتری 60 آمپر

باتری مناسب فولکس بیتل

2015 Volkswagen Beetle 300x200 باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

ظرفیت باتری: 60 آمپر ساعت

ولتاژ باتری: 12 ولت

چینش قطبها: پایه کوتاه قطب چپ

لیست قیمت باتری 60 آمپر

باتری مناسب فولکس پاسات

Volkswagen Passat 2017 300x188 باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

ظرفیت باتری: 75 آمپر ساعت

ولتاژ باتری: 12 ولت

چینش قطبها: پایه کوتاه قطب چپ

لیست قیمت باتری 75 آمپر

باتری مناسب فولکس تیگوان Volkswagen Tiguan 2017 300x150 باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

ظرفیت باتری: 75 آمپر ساعت

ولتاژ باتری: 12 ولت

چینش قطبها: پایه کوتاه قطب چپ

لیست قیمت باتری 75 آمپر

باتری مناسب فولکس ترنسپورتر Volkswagen Transporter 4 باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

ظرفیت باتری: 100 آمپر ساعت

ولتاژ باتری: 12 ولت

چینش قطبها: پایه کوتاه قطب چپ

لیست قیمت باتری 100 آمپر

باتری مناسب فولکس کدی  فولکس واکن کدی 1 باتری مناسب خودروهای فولکس واگنظرفیت باتری: 60 آمپر ساعت ولتاژ باتری: 12 ولت چینش قطبها: پایه کوتاه قطب چپ لیست قیمت باتری 60 آمپر

کیان باتری به عنوان یک استارت آپ تخصصی در زمینه فروش باتری ماشین و یو پی اس و ارائه انواع باتری خودرویی و صنعتی به فعالیت می پردازد. کیان باتری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال، حتی تعطیلات رسمی باز بوده و به ارائه خدمات میپردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برق خودرو فولکس واگن کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری، شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

برای آشنایی با مجموعه کیان باتری توصیه میشود فیلم زیر را مشاهده نمایید:

 

سفارش باتری به دو صورت امکان پذیر میباشد:

1- ثبت سفارش به صورت تلفنی با تماس با شماره تلفن شبانه روزی 02188882222

2- ثبت سفارش به صورت اینترنتی با مراجعه به وبسایت KianBattery.com

ad 500 100 باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

در ایران عمدتا دو مدل باتری برای فولکس واگن استفاده می گردد:

1- باتری ایرانی مناسب فولکس واگن: در جدول زیر به تعدادی از معروف ترین کارخانه های تولید باتری به همراه برندهای معروف آنها اشاره شده است. باتری تولید داخل دارای مدت زمان گارانتی طولانی تر و خدمات پس از فروش بهتری نسبت به نمونه های خارجی میباشند.

کارخانه سازندهبرندهای معروف تولیدی
صبا باتریواریانسهندنیو آرمو
سپاهان باتریاتمیکاوربیتالسوزوکی
برنا باتریگلوبالزیتکسایاس
آذر باتریسولیفانویگورآپادانا
نیروگستران خراسانشارکسیلورسین
پاسارگاد صنعتپروتونهندللیدر
دورنا باتری ارسارسپوشیتانوبل
وایا باتریشادنریبالدوان
ویستا الکتریکآراراتاتمپولو
آکو باتریتینوکاماکارپیل

2- باتری کره ای مناسب فولکس واگن: محصولات چهار کارخانه مطرح کره جنوبی، عمده باتری های وارداتی به ایران را تشکیل میدهند. در جدول زیر به برندهای معروف آنها اشاره شده است:

دلکور کره جنوبیاتلس بی ایکس
کره جنوبی
هیوندای کره جنوبیگلوبال کره جنوبی
دلکوراتلسانرسلگلوبال
پوماجگوار
سولایتراکت
رویالتایگر
ایندیگونوا
شارکآلفالاین
اوراستارتچیتا
هگزاهانکوک
تارگتسیلور
پلاتینومکوبا
فول پاورفالکون
و ...و ...و ...و ...

در حال حاضر بر طبق مصوبات هیئت دولت ورود باتری های خارجی به ایران ممنوع میباشد و به همین دلیل باتری کره ای اصلی با تاریخ تولید به روز در بازار موجود نمیباشد. کیان باتری در وضعیت فعلی به هیچ عنوان استفاده از باتری های خارجی را توصیه نمی نماید.

ad 500 100 باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

 • چرا از خدمات کیان باتری استفاده نماییم؟

– ارسال و نصب رایگان باتری به صورت شبانه روزی در کمتر از چند ساعت – کنترل سلامت سیستم برق خودرو توسط کارشناسان کیان باتری به صورت رایگان – خرید باتری اصلی با تاریخ تولید جدید به همراه گارانتی معتبر و ضمانت نامه کتبی – امکان انتخاب از بین برندهای مختلف ایرانی و خارجی – امکان خرید در تمام ساعات شبانه روز و تمام 365 روز سال حتی تعطیلات رسمی کشور و ایام نوروز – قیمت مناسب و پایین تر از عموم فروشگاه های سنتی سطح شهر – نصب باتری مناسب برای فولکس واگن و رعایت استاندارد کارخانه سازنده و باطل نشدن گارانتی خودرو – امکان پرداخت هزینه در محل پس از نصب باتری توسط کارت خوان سیار

 • آیا بابت حمل و نصب باتری میبایست هزینه ای پرداخت نمایم؟

خیر، هزینه حمل، نصب و تست باتری در محل کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه دیگری از شما دریافت نخواهد گردید.

 • آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله، قیمت های محاسبه شده در وبسایت با احتساب دریافت داغی باتری فرسوده میباشد و قیمت داغی باتری از آن کسر گردیده است. در صورت نبود داغی باتری فرسوده بابت هر آمپر کسری، داغی مبلغی به قیمت باتری فولکس واگن اضافه میگردد.

 • آیا میتوانم باتری با ظرفیت بالاتر در فولکس واگن استفاده نمایم؟

بله، باتری با ظرفیت بالاتر قدرت آمپردهی بیشتر و عمر طولانی تری دارد و در زمان استفاده از لوازم برقی، فشار کمتری به سیستم برق خودرو وارد میشود.

 • آیا باتری شما اتمی و خشک است؟

بله، باتری های عرضه شده برای خودرو فولکس واگن در کیان باتری از نوع بدون نیاز به نگهداری (Maintenance Free) و به اصطلاح اتمی و خشک میباشند.

 • عمر مفید باتری فولکس واگن چه قدر است؟

به طور متوسط باتری عمری حدود 2 سال یا 40،000 کیلومتر دارد. البته هر کدام از این موارد که زودتر فرا برسد باتری نیاز به تعویض خواهد داشت. اما از آنجاییکه عموم افراد در سال حدود 20،000 کیلومتر با خودرو رانندگی میکنند، بعد از 2 سال باتری فولکس واگن نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد.

 • باتری قبلی فولکس واگن من بعد از 2 سال هنوز استارت میخورد، آیا نیاز به تعویض دارد؟

بله، باتری یک ماده شیمیایی است و خرابی آن به مروز زمان اتفاق می افتد. بدین معنی که هر ماه باتری حدود 3 تا 4 درصد ضعیف می شود. اگر شما یک باتری 100 آمپرساعت تهیه نمایید بعد از ماه اول این باتری ظرفیتی معادل 96 تا 97 آمپر ساعت خواهد داشت و حدود 3 تا 4 آمپر ساعت ضعیف تر می گردد. طبیعی است قدرت جریان دهی باتری با عمر بالا بسیار افت کرده و ممکن است به ادوات برقی خودرو آسیب برساند. باتری یک ماده مصرفی است و جهت حفظ سلامت خودرو میبایست در یک دوره زمانی مشخص تعویض گردد.

 • من باتری خودروی فولکس واگن خود را 6 ماه پیش عوض کرده ام، چرا الان دوباره خراب شده است؟

ملاک 2 سال یا 40،000 کیلومتر در صورت نو بودن باتری و تاریخ تولید جدید معتبر می باشد. از آنجاییکه باتری با تاریخ تولید قدیمی ارزان تر بوده، تعدادی افراد سودجو اقدام به فروش باتری با سال تولید قدیمی می نمایند. مهم نیست شما 6 ماه پیش باتری را خریداری نموده اید، مهم این است باتری خریداری شده چه زمانی تولید شده است. برای جلوگیری از سوء استفاده ضروری است حتما فاکتور یا کارت گارانتی مهردار به همراه درج تاریخ تولید از فروشنده دریافت نمایید.

 • سال تولید باتری از کجا قابل شناسایی است؟

هر باتری بر روی بدنه خود دارای یک سریال یکتا جهت شناسایی سال و ماه تولید میباشد.

  delkor باتری مناسب خودروهای فولکس واگن

  • از کجا بفهمم باتری فولکس واگن خراب شده است؟

  بهترین راه تست باتری استفاده از دستگاه تستر کنترل سلامت باتری می باشد و همکاران ما قبل از نصب باتری با دستگاه تستر، سلامت باتری شما را کنترل می نمایند. اگر به موارد زیر برخوردید احتمال خرابی باتری فولکس واگن وجود دارد:

  • خودرو استارت نمی خورد و روشن نمی شود.
  • از عمر باتری 2 سال یا حدود40،000 کیلومتر گذشته است.
  • صدای استارت فولکس واگن تغییر پیدا کرده است و خودرو اصطلاحا به زور روشن میشود.
  • هنگام استارت زدن، خودرو صدای “تق تق” و یا “یک تیک کوچک” می دهد.
  • برق پشت آمپر فولکس واگن وجود دارد ولی خودرو روشن نمی شود.
  • درب خودرو با ریموت باز نمی شود و یا سیستم صوتی کار نمی کند.
  • با توجه با راهنمای روی باتری، نشانگر سلامت باتری تغییر رنگ داده است.
  • در حالت خاموش بودن خودرو چراغ های خودروی فولکس واگن کم نور شده است.
  • شکل ظاهری باتری تغییر پیدا کرده است مثلا باتری باد کرده، از آن اسید نشت کرده و یا قطب های باتری ذوب شده است.

  بدون شک، شرکت آلمانی فولکس واگن را می توان بزرگ ترین هولدینگ خودروسازی در جهان نامید. فولکس واگن یک کمپانی خودروسازی و صنایع سنگین آلمانی و چند ملیتی است. این کمپانی بزرگ در زمینه های: طراحی، مهندسی، تولید و توزیع انواع خودرو، وسایل نقلیه تجاری موتورسیکلت ها، موتورهای درون سوز و توربین ها فعالیت می نماید. این برند آلمانی در بازارهای جهانی به عنوان امپراتور صنعت خودرو مشهور است و با دارا بودن سهام مالکیت شرکت هایی مثل بنتلی، پورشه، آئودی، لامبورگینی، بوگاتی، دوکاتی، اشکودا، دوکاتی، سئات و اسکانیا، به عنوان یکی از ارکان اصلی صنعت مهم و استراتژیک خودرو در تمام دنیا به شمار می رود.

  فولکس‌واگن شرکت خودروسازی آلمانی است، که مهم‌ترین برند متعلق به گروه فولکس‌واگن است. این گروه هم‌اکنون بزرگترین شرکت خودروسازی جهان محسوب می‌شود. این کارخانه در سال ۱۹۳۰ به درخواست رهبر وقت آلمان نازی، آدولف هیتلر بنا نهاده شد. او از فردیناند پورشه تقاضا کرد، خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان، توانایی خرید آن را داشته باشند. بنابراین شرکت تأسیس شده، فولکس‌واگن نامیده شد که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم است.

  این گروه علاوه بر مالکیت برندهای خودرو دارای 94 کارخانه تولید خودرو در 24 کشور و 340 شرکت زیرمجموعه می باشد. دفتر مرکزی این کمپانی در شهر وولفسبورگ، ایالت نیدرزاکسن آلمان قرار دارد.

   در میان خودروهای تولیدی این شرکت خودروهای زیر تاثیرگذارترین آنها به شمار می روند.

  فولکس واگن بیتل (Beetle)

  فولکس واگن قورباغه ای بیش از 21 میلیون دستگاه از انواع و اقسامِ مدل های آن در سرتاسر دنیا به فروش رسید. این رقم نشان دهنده عملکرد فوق العاده بیتل در دنیا است. فروش خارق العاده فولکس واگن بیتل باعث شد که فولکس واگن بدون دغدغه آن را به فراوری برساند. در پایان سال 2003 فراوری بیتل متوقف شد؛ اما هشت سال بعد دوباره پا به بازار خودرو گذاشت. اما کار از کار گذشته بود و فولکس وانگن قورباغه ای مدرن کمپانی هرگز پیروز ظاهر نشد.

  فولکس واگن گلف آر 32 (Golf R32)

  در بین اتومبیل های فولکس واگن فقط مدل بیتل به شهرت و محبوبیت دنیای نرسید. گلف آر 32 هم یکی از محبوب ترین محصولات فولکس واگن بود و عملکرد آن در جاده بسیار عالی بود. این اتومبیل از سال 2003 تا سال 2008 به فراوری رسید و به یکی از محبوب ترین اتومبیل های دنیا در میان رانندگان مطرح اتومبیل رانی تبدیل شد. در این اتومبیل از پیشرانه 3.2 لیتری و از نوع VR6 استفاده شده و حداکثر سرعت آن به 155 مایل در ساعت می رسد. شهرت گلف آر 32 این اتومبیل را وارد چند بازی ویدئویی کرد و به این ترتیب میزان محبوبیت آن افزایش چشم گیری پیدا کرد.

  گلف جی تی آی (Golf GTi)

  یکی از بهترین و محبوب ترین اتومبیل های کمپانی فولکس واگن آلمان را باید گلف جی تی آی برشمرد. جی تی آی (GTi) مخفف (Grand Tourer Injection) بوده و مفهوم آن به زبان ساده این است که در این محصول از سیستم تزریق مستقیم سوخت استفاده شده است. مدل جدید جی تی آی 228 اسب بخار قدرت داشته و از پیشرانه ای 4 سیلندر و با حجم 2 لیتر بهره می برد. گلف جی تی آی مدرن ترین اتومبیل کلاسیک فولکس واگن بوده و هنوز نسخه های جدید آن تشابهاتی با مدل های قدیمی جی تی آی دارند.

  فولکس واگن جتا (Jetta)

  تولید خودروی جتا در دهه 1970 شروع شد. اکنون نیز شاهد حضور آن در مناطق مختلف دنیا هستیم. این اتومبیل اصالت خود را به خوبی حفظ نموده و یکی از بهترین محصولات فولکس واگن آلمان است. جدیدترین نسخه جتا، جی ال آی نام دارد. در این خودرو نیز از پیشرانه ای با توان 228 اسب بخار و مشابه با پیشرانه گلف جی تی آی استفاده شده است. گیربکس های مورد استفاده در فولکس واگن جتا هم با گلف جی تی آی تفاوتی ندارد.

  پاسات (Passat)

  کمپانی فولکس واگن در اوایل دهه 1970 میلادی مدل پاسات را به فرآوری رساند. نسل اول این اتومبیل با نام پاسات بی وان شناخته شده و با استقبال مشتریان فولکس واگن روبرو شد. این اتومبیل هنوز هم با انجام تغییراتی بنیادین به فراوری رسیده و اکنون پاسات بی 8 یا نسل هفتم آن را باید یکی از باکیفیت ترین خودروهای خانوادگی دانست. پاسات یک اتومبیل خانوادگی بوده و در شرایط گوناگون می توان با آن رانندگی کرد. پاسات جوایز مختلفی کسب نموده و توسط مجله موتور ترند به عنوان خودروی سال 2012 نیز معرفی گردیده است.

  در صورت داشتن هرگونه سوال یا نظری در زمینه باتری فولکس واگن و یا نوشته فوق میتوانید در فرم نظرات انتهای صفحه با ما به اشتراک بگذارید. همکاران فنی کیان باتری در کمترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

  نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

  بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

  عضو شوید
  آگاه شوید
  guest
  0 نظرات
  فید بک نظرسنجی داخل متن
  مشاهده تمام نظرات
  مشاوره رایگان و ثبت سفارش