باتری کامیونت

باتری کامیونت روور

قیمت و مشخصات فنی باتری کامیونت روور ظرفیت حدودی باتری: آمپر ساعت ولتاژ باتری: ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف ذکر شده است. ** توجه داشته باشید عموم […]

باتری کامیونت روور Read More »

باتری مناسب کامیونت

با توجه به وزن سه طبقه بندی اصلی برای کامیون های جاده ای وجود دارد که شامل کامیون های سبک، کامیون های متوسط و کامیون های سنگین می شود. بالاتر از اینها، کامیون‌های بسیار سنگین تخصصی مانند بارکش‌های سنگین برای جابجایی بارهای بزرگ که با اسکورت در جاده ها حرکت می کنند، و کامیون‌های باری

باتری مناسب کامیونت Read More »

کامیونت اتاقدار

باتری كاميونت ایسوزو 6 تن (NPR75K)

قیمت و مشخصات فنی باتری كاميونت ایسوزو 6 تن (NPR75K) ظرفیت حدودی باتری: 60-70 آمپر ولتاژ باتری: 24 ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف ذکر شده

باتری كاميونت ایسوزو 6 تن (NPR75K) Read More »

باتری كاميونت ایسوزو 6 تن (NPR75K)

باتری کامیونت شیلر 6 تن

قیمت و مشخصات فنی باتری کامیونت شیلر 6 تن ظرفیت حدودی باتری: 60-70 آمپر ولتاژ باتری: 24 ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف ذکر شده است.

باتری کامیونت شیلر 6 تن Read More »

باتری کامیونت شیلر 6 تن

باتری کامیونت فورس 8.5 تن (کابین خوابدار)

قیمت و مشخصات فنی باتری کامیونت فورس 8.5 تن ظرفیت حدودی باتری: 100-120 آمپر ولتاژ باتری: 24 ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف ذکر شده است.

باتری کامیونت فورس 8.5 تن (کابین خوابدار) Read More »

باتری کامیونت فورس 8.5 تن (کابین خوابدار)

باتری کامیونت فورس 6 تن (کابین خوابدار)

قیمت و مشخصات فنی باتری کامیونت فورس 6 تن ظرفیت حدودی باتری: 60-70 آمپر ولتاژ باتری: 24 ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف ذکر شده است.

باتری کامیونت فورس 6 تن (کابین خوابدار) Read More »

باتری کامیونت فورس 6 تن (کابین خوابدار)

باتری کامیونت 5/2 تن NMR85E

قیمت و مشخصات فنی باتری کامیونت 5/2 تن NMR85E ظرفیت حدودی باتری: 60-70 آمپر ولتاژ باتری: 24 ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف ذکر شده است.

باتری کامیونت 5/2 تن NMR85E Read More »

باتری کامیونت 5/2 تن NMR85E

باتری کامیونت آمیکو M5.2

قیمت و مشخصات فنی باتری کامیونت آمیکو M5.2 ظرفیت حدودی باتری: 110 آمپر ساعت ولتاژ باتری: 12 ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف ذکر شده است.

باتری کامیونت آمیکو M5.2 Read More »

باتری کامیونت آمیکو EM6

قیمت و مشخصات فنی باتری کامیونت آمیکو EM6 ظرفیت حدودی باتری: 110 آمپر ساعت ولتاژ باتری: 12 ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف ذکر شده است.

باتری کامیونت آمیکو EM6 Read More »

باتری کامیونت بادسان 6 و 8 تن

قیمت و مشخصات فنی باتری کامیونت بادسان 6 و 8 تن ظرفیت حدودی باتری: — آمپر ساعت ولتاژ باتری: 24 ولت * بر روی خودروهای سنگین با توجه به نوع کاربری و لوازم نصب شده، باتری هایی با ظرفیت های مختلف نصب میگردد. به همین دلیل در لیست زیر قیمت باتری با ظرفیت های مختلف

باتری کامیونت بادسان 6 و 8 تن Read More »

باتری کامیونت بادسان 6 و 8 تن
سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش