باتری ایندینگو محصول هیوندای کره جنوبی

4.7
(90)

باتری ایندیگو به انگلیسی Indigo battery از محصولات برند معروف هیوندای سانگوو Hyundai Sungwoo Holdings Co., Ltd کشوره کره جنوبی می باشد. حوزه فعالیت کاری این شرکت تولید انواع باتری های خودرو، ماشین آلات کشاورزی و راهسازی، باتری های صنعتی و کشتی می باشد.

بیشترین جنس باتری های تولیدی این شرکت باتری سیلد کلسیمی CMF که در آمپراژهای 35,40، 44، 50، 54، 60، 62، 74، 80، 90، 95 و 100 آمپر تولید می شود. تمام باتری های این برند به صورت خشک اتمی می باشد.

باطری ماشین ایندیگو
باطری ماشین ایندیگو

افتخارات باتری برند ایندیگو

شرکت هیوندای سانگوو چند بار مسابقات اتومبیلرانی به اسم ایندیگو را نیز برگزار کرده است.

مسابقات اتوموبیلرانی با برند باتری ایندیگو
مسابقات اتوموبیلرانی با نام برند ایندیگو

نمایندگی باطری ایندیگو

باطری ماشین ایندیگو ساخت کره جنوبی تولید کمپانی هیوندای کره بوده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است. باطری ماشین ایندیگو کره ای تولید شده با تکنولوژی روز دنیا و دارای تاییدیه از استاندارد باطری اروپا می باشد و در کارخانجات خودرو سازی کره ای استفاده می شود.
باطری ایندیگو طراحی شده برای انواع شرایط سخت آب و هوایی. دارای تمامی آمپرهای مورد نیاز برای خودرو های سواری بوده و باطری ایندیگو با طول عمر بالا و کیفیت فوق العاده است. باطری ماشین ایندیگو را فقط از نمایندگی مجاز ایندیگو باطری تهیه فرمائید.

شرکت هیوندای سانگوو

شركت هیوندای در سال 1967 در كشور كره جنوبی تاسیس شد. در حال حاضر این شركت سالانه 4 میلیون دستگاه خودروی سواری و تجاری در سراسر دنیا تولید می كند.

این شرکت دارای 11 مرکز تحقیق و توسعه در کشورهای کره، چین، ژاپن، آلمان، هند و امریکا می باشد. در حال حاضر هیوندای در بین 5 شركت بزرگ خودروسازی جهان قرار دارد و محصولاتش در 193 كشور به فروش می رسد كه این مهم به دلیل كیفیت، طراحی و تكنولوژی به روز محصولات آن می باشد.

شركت هیوندای مفتخر به دریافت جوایز متعددی از موسسات گوناگون از جمله JD POWER و موسسه بیمه بزرگراه های آمریكا (IIHS) در زمینه طراحی، عملكرد و ایمنی گردیده است. و این شرکت کره ای جزو تولید کنندگان برند های برتر باطری در کشور کره می باشد این برندها دارای کیفیت بالایی هستند و عمر مفید آنها حداقل 2 سال است.

معرفی باطری کره ای ایندیگو(هیوندای سانگوو)

کیفیت باتری ایندیگو

باتری ایندیگو جزو بهترین و با کیفیت ترین باتریهای تولید شده در کشور کره میباشد که به علت کیفیت خوب و طول عمر بالا در ایران نیز طرفداران بیشماری دارد.

کیفیت باتری ایندیگو
کیفیت باتری ایندیگو

نکته: تمامی باطری های ساخت شرکت هیوندای از لحاظ کیفیت هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

 • باتری کلسیومی با عملکرد بالای خود توسط تکنولوژی آلیاژی خاصی باعث افزایش طول عمر باتری و کاهش میزان اسید و تخلیه خودبخودی باتری میگردد. 
 • امنیت و دوام بالایی دارد و باعث کاهش مصرف آب توسط جداسازی اسید و هوا می شود.
 • داشتن سوپاپ نماینگر شارژ باتری
 • دستگیره مخصوص جهت حمل آسانتر باتری در انبار و فروشگاه
 • مقاومت بالا در برابر لرزش. داخل دیواره های آن صفحات نگهدارنده ای مقاومی تعبیه شده که در شرایط بد جاده ای از لرزش جلوگیری می کنند.
 • مقاومت بالای قطب ها. استفاده از تکنولوژی ژرمن هوفمن که باعث مقاومت بالای قطب ها شده و مانع از پاک شدن رنگ قطب ها می شود.
 • مهارکننده آتش می باشد. باعث کاهش نشت اسید شده و از انفجارهای ناشی از جرقه های بیرونی می باشند، جلوگیری می کند. 
 • باتری ایندیگو توانایی استارت زدن تا دمای (-۱۸) درجه را دارد. و از مقاومت زیادی در شرایط سخت جوی برخوردار است.
 • این باطری در اتومبیل ها، ماشین های سنگین، ماشین های کشاورزی و دستگاه های UPS استفاده می شود.
 • باتری اتومبیل ایندیگو برترین باتری کره ای بر اساس تائید موسسه استاندارد جهانی و همچنین برنده نشانه اول از موسسه استاندارد کره جنوبی می باشد.پ

مزایای باطری اتمی ایندیگو کره ای

مزایای باتری Indigo کره ای
مزایای باتری Indigo کره ای
 1. عدم نیاز به سرویس کردن
 2. عدم نیاز به اسید باتری
 3. حداقل زمان تخیله باتری
 4. طول عمر بالا
 5. قدرت فوق العاده برای اتومبیل های با توان مصرفی بالا
 6. مقاومت در برابر حرارت بالا ( مخصوص مناطق گرمسیر )

تشخیص باتری ایندیگو اصل کره از تقلبی

باتری ایندیگو اصل کره
باتری ایندیگو اصل کره

باطری Indigo را فقط با این لوگو خریداری بفرمائید.

باطری برند ایندیگو دارای حک برجسته که نشان دهنده اصل و کره ای بودن آن است می باشد. 

باتوجه به سالم بودن قطبین باطری و تاریخ روی باطری ایندیگو میتوان به دست دوم یا تقلبی بودن آن پی برد.(در صورت تعویض تاریخ باطری شکل ظاهری آن خراب می شود)

باتری اصلی ایندیگو را فقط از نمایندگیهای مجاز باتری تهیه نمائید.جهت خریداری باتری اصلی ایندیگو و استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش باتری ایندیگو را حتما از فروشگاههای مجاز و معتبر فروش باتری تهیه نمائید.

نکته: به دلیل شرایط تحریم حدود یک سال می باشد که این برند باطری وارد ایران نمی شود یا به صورت قاچاق وارد شده است. و در حال حاضر باطری های موجود با این برند تقلبی هستند.

نحوه محاسبه تاریخ تولید باطری ایندیگو

محاسبه تاریخ تولید باتری ایندیگو
محاسبه تاریخ تولید باطری ایندیگو

نحوه محاسبه تاریخ تولید باتری ایندیگو کره و سایر محصولات هیوندای باتری بدین طریق است: بر روی باتری ایندیگو هیوندای یک شماره سریال دارای شش پارامتر حک شده است.

بطور مثال Aw5k3h

 • حرف اول از چپ: نشان دهنده سریال خط تولید می باشد.
 • حرف دوم از چپ: نشان دهنده هفته تولید و عدد بعد از آن نشان دهنده روز تولید می باشد.

W: هفته اول ماه            X:هفته دوم ماه               Y: هفته سوم ماه          Z: هفته چهارم ماه

 • حرف سوم و چهارم از چپ:نشان دهنده ماه تولید باتری می باشد در این مثال حرف K نشانگر ماه 3 میباشد.

نمادهای ماههای تولید:  I:1  J:2ب K:3  L:4  M:5  N:6  O:7  P:8  Q:9  R:10  S:11  T:12

در مثال بالاW5نشان دهنده روز پنجم از هفته اول ماه است. (مثلا:X3>روز سوم از هفته دوم روز یکم از هفته چهارم>Z1)

 • حرف پنجم از چپ:نشان دهنده سال تولید باتری می باشد. که در مثال بالا 3 نشان دهنده سال 2013 می باشد. (مثلا:1>2011    2>2010)
 • حروف آخر:اگر آخر شماره سریال باتری حرفHباشد یعنی باتری در شیفت شب ساخته شده است و اگر نباشد در شیفت روز ساخته شده است.

در مثال بالا تاریخ باتری ایندیگو : Aw5k3h= روز پنجم از هفته اول ماه سوم سال 2012

گارانتی باتری ایندیگو در کیان باطری

این برند باطری  تولید کمپانی هیوندای کره دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 6 ماهه می باشد. باطری ایندیگو  شرکت هیوندای دارای شش ماه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر است.

جهت آشنایی با کلیه برند های باتری تولیدی در کره جنوبی به این لینک مراجعه نمایید: تولید کنندگان باتری خودرو در کره جنوبی

 قیمت باطری ایندیگو کره

جهت اطلاع از قیمت به روز  و آخرین قیمت باطری Indigo می توانید به صورت ۲۴ ساعته با امداد کیان باتری در تماس باشید.  قیمت باطری ایندیگو کره ای و مشاوره در مورد خرید باتری را فقط از ما بخواهید. فقط با یک تماس باتری ایندیگو هیوندای را در اسرع وقت در محل خود دریافت نمائید.

توجه: لیست قیمت باتری راکت هیوندای در زیر با احتساب دریافت داغی باطری فرسوده از مشتری می باشد، در صورت نبود آن به ازای هر آمپر باطری، مبلغی به آن افزوده خواهد شد.

مصارف باطری برند ایندیگو هیوندای

مصارف باطری برند ایندیگو هیوندای
مصارف باطری برند ایندیگو هیوندای

این نوع باتری، قابل استفاده برای ماشین های مختلف ایرانی از قبیل انواع پژو 405 – روآ – انواع پراید – انواع سمند – ال90 – مگان – انواع MVM – انواع خودروهای سواری و … می باشد. این مقاله به معرفی محصولات برند باطری خودرو هیوندای می پردازیم.

علاوه بر این، قابل استفاده برای انواع مختلف ماشین های خارجی از قبیل: انواع بنز – انواع BMW و نیز انوااع ماشین های لکسوس و پورشه و تویوتا ، هوندا و … می باشد. این نوع باطری دارای آمپرهای مختلفی از قبیل ۳۵ آمپر – ۴۵ آمپر – ۵۵ آمپر – ۶۰ آمپر – ۶۲ آمپر – ۶۶ آمپر – ۷۴آمپر و… می باشد.

در بازار ایران باطری با آمپراژ بالا برای خودروهای سنگین مثل به ندرت یافت می شود.

خرید باطری ایندیگو 

 خرید باتری ایندیگو
خرید باتری ایندیگو

شما جهت خرید این باطری می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی با شماره 02188882222 و یا به صورت اینترنتی از طریق وبسایت کیان باطری با کلیک روی لینک زیر از قیمت روز این باطری مطلع و به صورت اینترنتی و یا تماس تلفنی باطری انتخابی خود را سفارش دهید.

بیشترین خرید ایرانی ها در بین باتری ها خارجی مربوط به باتری های کره ای می باشد. البته علاقه مردم نسبت به باطری های کره ای تنها مختص به ایرانی ها نیست و در سایر کشورها نیز باطری های کره ای مورد توجه خوب خریداران هستند.

جهت خرید باتری ایندیگو و اطلاع از قیمت این محصول می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

خرید باطری انواع کره ای

همچنین اگر شما اطلاع کافی از باطری مناسب ماشین خودتان ندارید می توانید از اطلاعات صفحه زیر ( لینک پایین) استفاده کنید.

باتری مناسب خودروها

لطفا اگر تجربه یا سوالی از این برند باطری دارید در فرم انتهای صفحه به اشتراک بگذارید. کارشناسان کیان باطری به صورت 24 ساعت و شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
6 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
آرمین
آرمین
1 ماه پیش

من امروز یک باطری 70آمپربرای سانتافه خریدم. لطفا در خصوص روش بررسی صحت اصل بودن وتاریخ تولید حک شده روی توضیحات لازم را ارائه فرمائید.

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  آرمین
1 ماه پیش

با سلام بدون شک از مهم ترین اقدامات در حین تویض باتری و تهیه یک باتری جدید برای خودرو، توجه به اصل بودن آن است. از این رو خوب است پیش از اقدام به خرید باتری، نحوه شناسایی باتری اصل از تقلبی را بدانید تا با اطمینان خاطر، باتری خودرو خود را تعویض نمایید. 1. بسته بندی باتری خودرو را به دقت بررسی کنید. 2. شماره سریال یا شماره ساخت باتری را چک کرده و با مشخصات کارتن مطابقت دهید. 3. بررسی نشان استاندارد 4. بررسی برچست هولوگرام یا کیوآر کد 5. بررسی گارانتی باتری برای اطمینان از یک خرید… خواندن ادامه ...

رضا
رضا
9 ماه پیش

با سلام بنده یه باتری از مغازه ای در بوشهر خرید کردم( 62 آمپر ایندیگو) ولی روی باتری دو تا شماره حک شده که یکی نوشته HX8M3و دیگری EO–NP میشه در خصوص تاریخ و اصل بودن راهنمایی فرمایید؟
این با فرمول شما فرق داره اگر ممکنه راهنمایی فرمایید.با سپاس

محمد
محمد
1 سال پیش

باسلام. خدمت شما عرض کنم ی باطری 62 امپر ازهمین مارک داخل خانه داشتم پلمپ که به خاطر بی احتیاطی بچه ها داخل خانه اسید داخل آن بیرون ریخته حالا خواستم بدونم میشه آب مقطر یااسید داخل ان بریزم یانه.. وچطوری..

سالار
سالار
2 سال پیش

با سلام والا من یک باطری ب همین برنده ده ماه پیش گرفتم ک ۷۴ آمپر هم میباشد الان عمل نمیکنه رفتم همون مغازه ای ک گرفتم میگم این یکسالم کار نکرده من ۹۰۰ تومن پول دادم ک باطری خوب باشه کار کنه برام ازم قبول نمیکنه و میگه گارانتی نداره باید چیکار کنم راهنمایی لطفا؟

کیان باتری
کیان باتری
در جواب  سالار
2 سال پیش

باتری های خارجی گارانتی ندارند. مگر اینکه خود فروشنده گارانتی میکرد. که مغازه ها نیز چنین کاری معمولا نمی کنند.

سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش