شرکت دلکور باتری کره جنوبی

4.7
(22)

آشنایی با شرکت دلکور باتری

شرکت « دلکور باتری » یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های باتری در کشور کره‌جنوبی می باشد. که در سال 1985 با مشارکت کمپانی « جنرال‌ موتورز » آمریکا تاسیس گردید. و در سال 1987 به عنوان اولین کمپانی کره ای شروع به تولید باتری‌ کلسیم ام اف نمود.  در ادامه ادغام این شرکت با « گروه تجاری جانسون کنترل»  سبب توسعه تکنولوژی و ارتقای فناوری‌های تولید شد که نتیجه آن رسیدن به ظرفیت تولید 10 میلیون باتری در سال بود.

گروه صنعتی دلکور باتری کره
گروه صنعتی دلکور باتری کره

شرکت دلکور بهترین تولید کننده باتری با مرغوب ترین مواد اولیه و با کیفیت ترین صفحات داخلی در کشور کره جنوبی می باشد. باطری دلکور دارای کیس و قاب پلاستیکی از مواد درجه یک و با کیفیت بسیار زیاد می باشد.

دلکور باطری مشهورترین و خوش نام ترین کمپانی تولید باطری در کره است. این شرکت صادر کننده باطری اتومبیل به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا از جمله( ایالات متحده آمریکا. ایتالیا. کانادا. برزیل. مصر . ترکیه. و اکثر کشور های اروپایی) است. دلکور باطری بیش از شصت سال است که به صورت تخصصی به تولید باطری اشتغال دارد. و تمامی باطریهای تولید شده در دلکور باتری جز گرید A و از با کیفیت ترین باطری ها در سطح جهان میباشد.

کارخانه شرکت دلکور باطری

استاندارد ها و گواهینامه های کمپانی باتری دلکور

کمپانی دلکور باتری توانست با این حجم از تولید، همراه با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب رضایت مشتریان را به خود جلب کند و به بزرگترین کمپانی تولید باطری تبدیل شود که بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

دلکور باتری دارای گواهینامه استاندارد 2002 است و نیز توسط گواهینامه‌های ISO9001 ، ISO14001 و ISO/TS16949 شناخته شده است.

محصولات شرکت دلکور

محصولات شرکت دلکور باتری
محصولات شرکت دلکور باتری

شرکت دلکور باطری تمامی آمپرهای مورد نیاز برای باطری را تولید می کند. 35 آمپر. ۴۵ آمپر. ۵۵ آمپر. ۶۰ آمپر. ۶۶.۷۴.۸۸.۹۰.۱۰۰.۱۲۰.۱۵۰و ۲۰۰ آمپر. انواع ماشینهای سبک و سنگین میتوانند از این باطریها استفاده کنند.

دلکور باطری برای خودروهای عمومی مانند تاکسی، آمبولانس، ماشینهای نجات حریق و غیره باطریهایی تولید میکند که اگر بار بیشتر از توان باطری مورد نیاز بود بتواند بدون دشارژ شدن آن را تامین کند. دلکور باطری برای دستگاهها و بیمارستانها و مکانهایی که به برق اضطراری نیاز دارند باطری ups که هیچ نوع الکترو لیت و اسیدی در آن وجود ندارد و طول عمر آن بالای ده سال است تولید میکند. و در ضمینه تولید باطری ups دلکور باطری سرامد تمامی باطری سازان جهان است.

برندهای شرکت دلکور باتری

برندهای باتری این شرکت محبوب مرغوب و باکیفیت بوده در آمپرهای محتلف تولید می شود و توانسته با جلب رضایت مشتریان، جایگاه ویژه ای در بازارهای بین المللی پیدا کند.تمامی باتری های برند دلکور کره جنوبی، از نظر کیفیت در یک سطح قرار داشته و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. این شرکت باتری های خود را تحت عنوان چند برند به بازار عرضه می کند که شامل : باتری دلکور , باتری پوما , باتری  ام اف پاور , باتری هایکا, باتری اورون, باتری دلپیون, باتری ریسر, باتری سینگا, باتری رویال, باتری سین, باتری مجیک پاور, باتری هگزا, باتری دوو گلد, باتری شارک, باتری پلاتینیوم, باتری بلاجیو , باطری دوو گلد , باطری بوش , باتری بسفیت و … می باشد.

در حال حاضر باتری دلکور و برند های آن به عنوان بهترین باتری های بازار کره هستند. از لحاظ کیفیت در یک سطح قرار داشته و تفاوتی با یکدیگر ندارند.

جهت آشنایی با کلیه برند های باتری تولیدی در کره جنوبی به این لینک مراجعه نمایید: تولید کنندگان باتری خودرو در کره جنوبی

برندهای تولیدی دلکور باتری کره

تاریخ تولید باتری های شرکت دلکور

نحوه محاسبه تاریخ تولید باطری های دلکور ، یکی از مهمترین مسائلی که در هنگام خرید باتری باید حتما مورد توجه قرار گیرد تاریخ تولید باطری است. باتریهایی که یک سال از تاریخ تولید آنها گذشته عمل سولفاته شدن صفحات آن شروع شده و در صورت استفاده قطعا عمر کمتری نسبت به تاریخ تولید جدید خواهد داشت. تاریخ تولید هر باطری با یک روش خاص بر روی بدنه باتری هک شده است. روش محاسبه تاریخ تولید باطری های تولید شده در شرکتهای مختلف باتری سازی با هم متفاوت است .برای انجام این کار شما ابتدا باید بدانید آن باطری تولید کدام شرکت میباشد.

 تاریخ باتری شرکت دلکور
تاریخ باتری شرکت دلکور

در اینجا میخواهیم نحوه محاسبه تاریخ تولید باتریهای شرکت (دلکور باطری )شامل:

پوما(puma) دلکور(Delkor) شارک (shark) سین (cene)رویال.(Royal) بسفیتس. اورون. هایکا.پلاتینیوم.هگزا.ام اف پاور. مجیک پاور. دوو گلد. دلپیون. لاجیکس.یونیکار . که همگی مشابه هم میباشد را به شما آموزش دهیم:

بر روی باتری ماشین پوما(puma) یک شماره سریال شامل شش عدد و رقم حک شده است .

به طور مثال:

(6MKD08)

 • اولین رقم از سمت چپ = سال تولید باتری.
 • دومین حرف از سمت چپ= ماه تولید باطری.
 • سومین حرف از سمت چپ= نشانگر خط تولید در کارخانه است.
 • چهارمین حرف از چپ = شیفت تولید شب یا روز را تعیین میکند.
 • پنجمین و ششمین عدد از سمت چپ= روز تولید باطری.

در مثال بالا اولین عدد از چپ 6 میباشد که نشان دهنده سال تولید است. یعنی این باتری در سال 2016 تولید شده است.

در این مثال دومین حرف از چپ M میباشد.که نشانگر ماه تولید است ماه تولید باطری از روی الفبای انگلیس تعیین میشود.

 • (ََA=ماه اول)
 • (B= ماه دوم)
 • (C=ماه سوم)
 • (D=ماه چهارم)
 • (E= ماه پنجم)
 • (F=ماه ششم)
 • (G=ماه هفتم)
 • (H=ماه هشتم)
 • (J=ماه نهم)
 • (k= ماه دهم)
 • (L=ماه یازدهم)
 • (M=ماه دوازدهم)

در این جدول حرف I به علت شباهت به عدد یک گنجانده نشده است.

پس در مثال بالا M یعنی باتری در ماه دوازدهم تولید شده است.

سومین حرف از سمت چپ که حرف k میباشد نشانگر خط تولید کارخانه میباشد.(جهت پیگیری فنی باطری)

چهارمین حرف D میباشد که نشان گر شیفت تولید در شب و روز میباشد D یعنی تولید شیفت روز و K یعنی تولید شیفت شب .

چهارمین و پنجمین عدد که در مثال بالا 08 میباشد یعنی باتری درهشتمین روز ماه تولید.

همان گونه که مشاهده کردید تاریخ تولید باطری به راحتی قابل محاسبه است.

البته مهمترین فاکتور برای خریدار سال تولید باتری و پس از آن ماه تولید باطری میباشد و بقیه موارد برای مصرف کننده باتری اهمیت چندانی ندارد.

بنابراین سعی کنید باطریهایی بخرید که تاریخ تولید آن از یکسال گذشته نباشد.

یکی از دلایل خوشنامی باطری های این شرکت این است که در حال حاضر اکثر خودروسازان مطرح دنیا که از این باطری روی محصولات خود استفاده میکنند. محصولات تولیدی این شرکت برای انواع مختلف ماشین های داخلی و خارجی قابل استفاده می باشد. دلکور باطری بیش از شصت سال است که به صورت تخصصی به تولید باطری اشتغال دارد . و تمامی باطریهای تولید شده در دلکور باتری جز گرید A و از با کیفیت ترین باتری ها در سطح جهان میباشد. تمام باطریهای تولید شده در کمپانی دلکور باتری دارای یک سال گارانتی تعویض میباشد . واز نظر گارانتی بسیار به تعهدات خود پایبند است.

نمایندگی دلکور باطری

دلکور باطری در کشورهای مختلفی که باطری صادر می کند نماینده رسمی و معتبر جهت خدمات پس از فروش دارد. تا در صورت ایجاد مشکل برای باطریها مستقیما جوابگو باشد. از جمله این کشورها ایران است.

قیمت باطری شرکت دلکور

برخی از خودروسازان مطرح دنیا از قبیل شرکت خودروسازی کیا, شرکت خودروسازی هیوندا, شرکت خودروسازی تویوتا و … باطری های مصرفی تولیدات خود را از شرکت دلکور تهیه می کنند. با توجه به کیفیت بسیار بالای باتری های شرکت دلکور این باتری جزء گرانقیمت ترین باتری های بازار می باشند.

لیست قیمت دلکور باتری به روز را از کیان باتری و با شماره 02188882222 تماس بگیرید. جهت خرید اینترنتی محصولات کره ای دلکور باطری باتری و تحویل و نصب رایگان آن در محل به فروشگاه اینترنتی کیان باتری مراجعه فرمایید.

باتری های شرکت دلکور

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

عضو شوید
آگاه شوید
guest
0 نظرات
فید بک نظرسنجی داخل متن
مشاهده تمام نظرات
سبد خرید
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان و ثبت سفارش